Arianos Grande išvaizdos klaidos - nedovanotinos (FOTO)

Paauglių dievaitė Ariana Grande - mergina, turinti išskirtinį talentą. Ji ne tik turi puikų balsą, bet ir puikiai šoka, yra charizmatiška bei visuomet kupina energijos.

Gerbėjai vertina jos talentą, todėl į koncertus pasiklausyti Arianos dainų plaukia minios žmonių. Tačiau jau ne pirmą sykį Ariana nuvilia savo gerbėjus netinkama išvaizda.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Ištikimiausi jos fanai žino, jog Ariana yra tiesiog išprotėjusi dėl įdegio. Jis - kone vizitinė atlikėjos kortelė, todėl viešumoje Ariana dažniausiai rodosi gana smarkiai išsitepusi savaiminio įdegio kremu.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Vieną kartą tokia išvaizdos klaida jau nutiko - ant raudonojo kilimo Ariana pasirodė su akivaizdžiais savaiminio įdegio kremo plėmais ant kūno. Tačiau, regis, ji vis nepasimoko.

Šį kartą atsiimdama apdovanojimą ji vėl suklydo - Arianos veido spalva aiškiai skyrėsi nuo kūno spalvos. Kai kurių gerbėjų teigimu, ji buvo panaši ne į gražuolę atlikėją, o į klouną.

Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press

Iš tiesų, taip ir norėtųsi Arianai patarti: natūralumas madingas! Tiesa, vargu, ar išgirdusi gerbėjų komentarus Ariana pradės mirkti pieno voniose, kurios balina odą, tačiau naudoti kiek mažiau savaiminio įdegio priemonių būtų neprošal...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis