Dar nežinai, kur švęsi Naujus? Mes jau žinome!

Garsiai palydėkime Senus ir dar garsiau sutikime Naujus! Kur.lt parengė Naujametinių vakarėlių apžvalgą, tad, jeigu jau turi su kuo, bet nežinai kur – žvilgtelk, gal patiks ir įtiks šie pasiūlymai?

Garsiai palydėkime Senus ir dar garsiau sutikime Naujus! Kur.lt parengė Naujametinių vakarėlių apžvalgą, tad, jeigu jau turi su kuo, bet nežinai kur – žvilgtelk, gal patiks ir įtiks šie pasiūlymai?

Budink džedajų savyje ir trauk tarpgalaktinius drabužius iš spintos – šiemet Lofte Naujųjų metų vakarėlio tema - „Žvaigždžių karai“ ! Apie Lofto Naujametinius vakarėlius jau metų metus sklando pasakojimai. Kruopščiai pagal tematiką parengta klubo erdvė, garsiausi DJ ir crazy publika, kuri, skrūpulingai besilaikydama aprangos kodo, Lofte sukuria ypatingą Naujųjų sutikimo atmosferą. Tad, jeigu nori papult į šį vieną smagiausių vakarėlių – būk išradinga, nes apribojimų nėra – svarbu tik tilpti pro duris. Ir atmink - may the Force be with you!

Nori Naujus sutikti ne taip kaip visuomet? Tuomet sutik britiškai! Liverpool Indie/Rock baras organizuoja “New Year's Night: Back to Liverpool!” vakarėlį ir kviečia pasipuošti it britų muzikos žvaigždės. Gal tu ir tavo brolis panašūs į Oasis brolius? O gal turi apvalius legendinius Lenono akinukus? Pasipuošk ir parodyk, į ką labiausiai esi panaši, ar į kieno muziką labiausiai krypsta tavo ir draugų sielos. Būk originali, nes tik taip būsi pastebėta! Vakarėlio metu koncertuos Garbanotas Bosistas, o po koncerto galėsi šėlti roko ritmu. Tad ateik su draugais ir įsiliek į šventinį sūkurį!

Dar vienas šaunus vakarėlis vyks bare “Artistai”, kurio scenoje pasirodys jauna, tačiau jau pripažinta grupė “Z On A” ! Grupės grojama muzika balansuoja tarp roko ir hip-hopo, tad įtiks ir patiks visiems klausytojams, kurie viso vakaro metu galės šėlioti su šaltomis ugnelėmis ir šokti kalėdinių girliandų šviesoje. Palik baltą mišrainę ir TV Naujametinius žiburėlius namuose – kviesk draugus ir keliauk sutikti Naujų pas “Artistus”!

Kaip sutikti Naujus? Žinoma, kad tik linksmai ir tik su smagiausia kompanija! Kur visa tai rasti? Bare - 7 Fridays ! Naujuosius metus baras pasitiks ypač smagiai - Mantas Bartusevičius, iš Humoro klubo, ves itin nerimtą protmūšį, po protmūšio koncertuos rimti vyrai - Ernestas Skripkiūnas ir Edgaras Davidovičius, o po jų planuojami šokiai iki paskutinio gyvo! Daug juoko, muzikos ir kitų gerų dalykų pačiame Vilniaus senamiestyje, Naujųjų išvakarėse.

Ypatingomis progomis atgimstantis baras G–LOFT vėl ruošiasi tą padaryti – juk Naujieji metai – pati geriausia proga sukviesti senus draugus ir susirasti naujų! Tad, jeigu svarstai, kur Kaune sutikti Naujus - atkeliauk adresu Rotušės a. 3. Čia organizuojame vakarėlyje “G-Loft Nauji Metai” pasirodys geriausi DJ, o Naujametinius fejerverkus galėsi stebėti tiesiogiai – išlindus per langą! Rink draugus ir švęsk ryto – juk Nauji būna tik kartą per metus!

Vienas smagiausių Naujametinių vakarėlių pajūryje žada vykti “Kaštone” . Disco, soul, funk, pop ir rock ritmai užvaldys šokių aikštelę ir sukels smagiausius prabėgusių metų prisiminimus. Naujųjų naktis – emocingiausia naktis metuose, kuomet nemiega visas pasaulis. Prisijunk prie nemiegančio pajūrio ir šėlk drauge iki paryčių!

Koncertai, vakarėliai, spektakliai, ekskursijos – ar jau pasižadėjai Naujais metais aplankyti daugiau renginių? Visus juos rasi Kur.lt svetainėje! Užsuk, išsirink renginį ir tebūnie šiais metais Tavo laisvalaikis būna kupinas nuotykių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis