Vampyrai gyvi: neatspėsi, kieno kraują geria australė (FOTO)

Manai, vampyrai egzistuoja tik filmuose ir serialuose? Pamiršk. Australijoje gyvenanti makiažo meistrė Georgina Condon - tikrų tikriausia kraujasiurbė, kuri geria... savo mylimo vaikino kraują!

Dėl kraujo gėrimo išprotėjusi porelė susipažino viename gotų klube, kuriame ir užsimezgė jų keistoji draugystė.

Georgina teigia jau senokai jautusi troškimą gerti kitų žmonių kraują, o pirmąją „auką“ susirado būdama 17 metų. Anot merginos, ji kraujo ragauja iš žaizdelių ant žmonių kūno ir vadina tai jautriu išgyvenimu, kuris abiems žmonės sukelia neapsakomą malonumą.

Keisčiausia, jog ji tokį kraujo ragavimą lygina su... raudonos spalvos steiko troškimu! Anot merginos, toks noras gerti kitų žmonių kraują net yra įrodytas mokslininkų. O galbūt ji tiesiog žemiškoji vampyrė?

Mergina pasisotina peiliuku šiek tiek pradrėskusi vaikino odą ir leisdama kraujui palengva tekėti. Anot merginos, ji dievina stiproką metalo skonį, kurį suteikia būtent žmogaus kraujas. Jos vaikinas tokį merginos elgesį vadina tikru meilės įrodymu. Žodžiu, jiems abiems tai suteikia tik malonumą ir neišdildomus prisiminimus!

Užsienietė pripažįsta, jog ji taip pat yra alergiška saulės spinduliams, todėl beveik nesidegina saulėje. Tarsi tikra vampyrė ji dienas dažniausiai leidžia namuose, mat dirba darbą iš namų. Georgina - aktyvi gotų klubo narė, todėl nuolatos dalyvauja su klubu susijusioje veikloje, į kurią yra įtrauktas ir jos vaikinas.

Tiki tokiu merginos pasakojimu?

Daugiau keistosios vampyrų porelės nuotraukų gali išvysti ČIA, ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis