Ką veikti savaitgalį, sužinosi čia

Žiemai įpusėjus, toliau džiaugiamės netrumpėjančiu renginių sąrašu bei kviečiame Tave pasidžiaugti kartu – juk kuo daugiau renginių – tuo daugiau progų ištrūkti iš namų ir turiningai praleisti laiką mieste! Tad žvilgtelk, kur šį savaitgalį nuves Tave kojos ir akys.

Penktadienį kviečiame į spektaklį, kuris palies protą ir širdį. Didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukęs spektaklis “Kai žmonės vaidino Dievą!”, pastatytas pagal Anos Frank dienoraštį, rašytą Antrojo pasaulinio karo metais. Ir nors istorija, atrodytų, visiems gerai žinoma, vis gi Vilniaus kamerinis teatras kviečia pažvelgti į ją pasitelkus humorą – čia juokas yra vienintelė likusi reakcija į absurdą ir beviltišką likimą, kuris suveikia dar ir kaip streso malšinimo įrankis. Tad apsilankyk spektaklyje ir išvysk istoriją, kuri tampa vis aktualesnė šiomis dienomis, kai pasaulyje vėl atsiranda žmonės, norintys vaidinti Dievus.

Penktadienio vakarą nori praleisti klube, bet glamūras ne tavo arkliukas? Tuomet šėlk kaip hipis! Kokteilių baras Kaune “Basement” penktadienį kviečia atsipalaiduoti “Hippie flower power” vakarėlyje. Tai bus geriausias klubinėtojų pasirinkimas, nes tik čia skaniausi kokteiliai, greitas ir malonus aptarnavimas, bei visą naktį skambantys karščiausi muzikos hitai! Beje, įėjimas nemokamas, tad paskubėk rezervuoti staliuką ir kviesk kartu šėlti draugus!

Nori papulti į gerą koncertą? Tuomet šeštadienį užsuk į Liverpool Indie/Rock barą Vilniuje. Čia gros grupės No Intro vokalistas - Laurynas Valatka, kuris šįkart svečiuosis kaip solo atlikėjas. Bare skambės jau pažįstamos roko, soul'o bei bliuzo melodijos, tad jeigu tai Tavo muzika – privalai čia būti, nes melodijos liesis per baro kraštus!

Nox klubas šeštadienį į savo šokių aikštelę pasikvies seną gerą oldschool’ą, o kartu su juo ir visas miesto fashionistas. Vakarėlyje “Simply The Best” skambės geriausios 80's ir 90's dainos, o akių neleis atitraukti NOX šokėjų pasirodymai. Karšta choreografija, garsiausi hitai ir atsipalaidavusi publika – vakarėlis žada ilgam įstrigti Tavo širdyje!

Ar teko kada vaikštinėti po viena seniausių Vilniaus rajonų Antakalnį? Jeigu taip, tuomet tikrai į akiratį turėjo papulti vienas seniausių Vilniaus architektūros statinių - Sapiegų rūmai - ir taip knietėjo užeiti, apžiūrėti iš arčiau ar net pakliūti į vidų... O dabar pasitaikė puiki proga būtent tą ir padaryti! Ekskursija “Antakalnis: nuo rūmų iki rūmų” siūlo ne tik pavaikštinėti po didikų rezidencijų vietas Antakalnyje, bet ir apsilankyti rekonstruojamuose Sapiegų rūmuose, pasigrožėti brandžiojo baroko architektūra bei pasiklausyti įdomių pasakojimų. Ekskursija jau šį sekmadienį!

Melodinga, mokanti stebinti ir pasižyminti sodriu vokalu Giedrė Kilčiauskienė. šį sekmadienį pakvies visus geros muzikos mylėtojus į Geltonos sofos klubą Vilniuje. Čia atlikėja, pasitelkusi gerai žinomus muzikantus - būgnininką Darių Rudį, pianistą Andrejų Polevikovą, gitaristą Paulių Volkovą ir bosistą Julių Valančauską, pristatys savo solinę programą, kurioje netrūks asmeninių išgyvenimų ir kasdienių istorijų. Tad, jeigu ieškai jaukios vietos ir puikios muzikos – šis koncertas bus puikus pasirinkimas!

Daugiau renginių pasiūlymų rasi Kur.lt svetainėje. Suplanuok pramogą, ir net nepastebėsi, kaip užvaldys smagus laukimas to, kas atneš džiugių akimirkų ir vasarą į Tavo širdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis