Puikūs patarimai, kaip surengti nepamirštamą gimtadienio šventę

Ar esate kada svajojusios apie gimtadienio šventę lyg iš filmo? Tai turbūt kiekvienos panelės svajonės. Štai keli būdai, kurie palengvins šventę paruošti greitai bei padaryti ją pribloškiančią.

1. Sąrašas

Išankstinį sąrašą geriausia pasidaryti likus keletai savaičių iki gimtadienio, būtent taip neapsikrausite savęs viską palikusios paskutinei dienai. Jame gali būti : maisto (užkandėlių) receptai, įvairiausi kokteiliniai gėrimai, pakvietimų eskizai ir t.t.

2. Gimtadienio tema

Galima parinkti tam tikrą ,,dress kodą‘‘ , pvz: profesijos, garsenybės ir t.t. Atvykę svečiai tikrai jausis kaip tikrame vakarėlyje, o ne tiesiog atėję į eilinę vakaronę!

3. Dekoracijų pasirinkimas

Svarbiausia, kad ant dekoracijų dominuotų keletas pagrindinių pasirinktų spalvų bei atspalvių , tačiau tarp jų taip pat turi būti kontrastas. Pažiūrėkite kaip tarpusavyje dera raudona, juoda ir balta. Šios spalvos visuomet simbolizuoja eleganciją bei prabangą.

4. O ką apsirengti?

Tobulumas slypi paprastume. Jei norite atrodyti elegantiškai, puikiai tinka ilga suknelė. Internete, prekybos centruose gausus pasirinkimas. Papuošalai - nepadauginkite jų, kas per daug, tas nesveika. Aukštakulniai - tikros panelės simbolis. Šukuosena - rinkites plaukus, užmestus ant šono, taip galima išryškinti ilgus auskarus. Makiažas - aišku, jis bus vakarinis, tačiau nuvykusi pas vizažįstę, ji jums tikrai patars, koks makiažas jums tinka, nes ne visos mes esame vienodos!

5. Fotosiena

Visos esame mačiusios kaip raudonu kilimu žingsniuoja daugelis žvaigždžių ir stabteli, kol pulkas žurnalistų jas įamžins. Kodėl gi jums to nepabandžius? Fotosieną pasidaryti nėra sunku, tereikia sugalvoti, ką joje norite parašyti ar atvaizduoti, viską perkelti ant medžiagos ar tam tikrų lapų. Kai svečiai atvyks, paprašykite, kad įsiamžintų prie jos. Turėsite ne tik daug atsiminimų, bet ir nereiks sukti galvos, kurioje vietoje galima fotografuotis ar darytis selfius.

6. Užimtumas

Nepamirškite žaidimų! Jie pralaužys visus ledus, kas dar jaučiasi nejaukiai šventės pradžioje. Žaidimų galite ieškoti internete arba sugalvoti patys. Aišku, kaip šventė be geros muzikos??

7. O kur gi balionai?

Nepamirškite HELIU PRIPUSTŲ BALIONŲ! Jie ne tik visada puošia vietą, kurioje švenčiate, tačiau visada galima pasilinksminti su jais, į plaučius itraukiant helio duju ir pakeičiant balsą į plonesnį, didelė juoko dozė garantuota, vienu šūviu nušausite du zuikius.

Svarbiausia gera nuotaika ir smagūs šventės įspudžiai išliks ilgam laikui ne tik jums, bet ir jūsų draugams!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis