Pasitikrink, ar esi paveikta šiuolaikinių technologijų (FOTO)

Atidžiai apžiūrėk savo rankas. Gali būti, jog dėl negaliu gyventi be jo - man jis reikalingas kaip oras - neįsivaizduoju nė dienos be jo mobiliojo telefono tavo kūne atsirado negrįžtamų pokyčių!

Žmonės tarsi pašėlę dalinasi nuotraukomis, kuriose vaizduojami jų deformuoti nuo mobiliojo telefono laikymo pirštai. Labiausiai kenčia mažiausiasis pirštas mažylis, kuris būna stipriai atsiskyręs nuo kitų pirštų.

Juk šiais laikais mobiliųjų telefonų žmonės nepaleidžia nei eidami gatve, nei pietaudami kavinėse, nei stovėdami eilėse prie kasų. Būtent todėl dažnas iš jų pastebi, jog jų plaštaka atrodo kiek kitokia nei buvo anksčiau.

Nori pasitikrinti, ar tapai visiškai priklausoma nuo šiuolaikinių technologijų ir tau būdingas atsiskyrusių pirštų sindromas?

Žvilgtelėk į šias nuotraukas: NUOTRAUKA NR. 1, NUOTRAUKA NR. 2 , NUOTRAUKA NR. 3.

Jei ir tavo dešinės rankos mažylis pirštas yra atitolęs, verta susirūpinti, ar ne per ilgai spoksai į telefono ekraną? Specialistai teigia, jog nuolatos vaikšant akis įdelbus į telefono ekraną, rizikuoji ne tik deformuoti savo pirštus, bet ir sukelti kaklo skausmus - juk nuolatos esi pasilenkusi!

O kur dar regėjimo problemos dėl nuolatinio žiūrėjimo į kompiuterizuotą ekraną... Žodžiu, vienos bėdos! Vis dėlto pirmiausia vertėtų atidžiai apžiūrėti savo rankas - ar pastebėjai kokių nors pakitimų?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis