Šis savaitgalis bus pilnas veiklos!

Kuomet lauke spaudžia šaltukas ir neaišku - sninga ar lyja, kviečiame apsilankyti renginiuose, kuriuose sušilsi, atsipalaiduosi, pasisemsi žinių, galbūt, atrasi naujų pažinčių, bet kokiu atveju – gerai praleisi laiką!

Sukluskit Bruno Mars gerbėjos – šį penktadienį Jus nudžiuginti nori talentingasis atlikėjas Jurgis Brūzga. Ir nors į žymųjį amerikietį mūsų lietuvaitis nelabai panašus, tačiau talento, balso ir charizmos jam tikrai netrūksta – įsitikinkite tuo pačios! Šį penktadienį Menų fabrike Loftas siaus “Uptown Funk” virusas – tad būkite pasiruošusios užsikrėsti gera nuotaika, noru šokti ir kartu niūniuoti “…don't believe me just watch… come on”! Apsilankykite Jurgio Brūzgos koncerte ir mėgaukitės gera nuotaika iki paskutinės natos.

Sakot, šalta ir darganota? O Jūs apsilankykite AntiCafe TimeArea – penktadienį čia bus karšta, kaip karščiausią dieną Pietų Amerikoje! Vakarėlio metu skambės latino ritmai, o mes mokysimės šokti Salsa Bachata! Šiuo metų laiku ypač trūksta šilumos ir geros nuotaikos, o jos gausite apsilankę AntiCafe TimeArea. Tad nevakarokite penktadienį prie televizoriaus ekranų – vakarokite AntiCafe TimeArea vakarėlyje!

Viena populiariausių ekskursijų, susilaukusi didelio miestiečių dėmesio, vėl kviečia pasivaikščioti po mylimą Vilnių. Vienas seniausių Vilniaus rajonų - Antakalnis - vėl visus mielai priims po savo Sapiegų rūmų skliautais ir papasakos neįtikėtinų istorijų. Ekskusijos “Antakalnis: nuo rūmų iki rūmų” metu pasivaikštinėsite po didikų rezidencijas, pasigrožėsite brandžiojo baroko architektūra bei pasiklausysite įdomių pasakojimų. Tad apsirenkite šilčiau, apsiaukite patogiau ir pirmyn į rytinį pasivaikščiojimą po mylimo miesto apylinkes!

Džiugi žinia – artėja dar viena graži šventė, įnešianti į mūsų dienas ryškios raudonos spalvos! O visiems norintiems pasveikinti savo mylimą žmogų Valentino dienos proga, kviečiame pradėti ruoštis jau šį šeštadienį. Kaip tik šiandien Keramikos Dienos Centre AK Kaune organizuojami teminiai lipdymai Valentino dienai . Apsilankykite ir susikurkite savo meilės simbolį ar originalią dovaną savo mylimam žmogui – juk visi žino, kad pati mieliausia dovana – savų rankų darbo. Tad apsilankykite Keramikos Dienos Centre AK ir Valentino dieną paminėkite kitaip!

Ar patikėsi, jeigu pasakysime, kad gali būti elegantiška, grakšti bei plastiška net jei ir negimei tokia? Galima išmokti valdyti savo kūną ir daryti tai taip natūraliai ir žavingai! Būtent to bus mokoma praktiniuose užsiėmimuose “Menas būti elegantiška”. Užsiėmimus ves elegancijos mentorė Evelina Daukšaitė, o jų metu bus mokoma specialių kūno plastiką lavinančių pratimų, kaip išlaikyti taisyklingą laikyseną ir visad atrodyt grakščiai, manierų, kaip įvairiuose gyvenimo srityse išlikti moteriška ir elegantiška bei daug kitų moteriškų paslapčių. Užsiėmimai vyks Vilniuje, Low Air šokio mokykloje. Apsilankykite ir įsitikinkite, jog moterį gražią daro ne deimantai ar kankinančios dietos, o tiesi laikysena, grakšti eisena ir elegantiška elgsena.

Pasiūlymų, ką dar nuveikti paskutinį sausio savaitgalį, rasi Kur.lt svetainėje. Išsirink kur ir kada, ir laisvalaikį leisk smagiai ir turiningai, taip - kad dar visą ateinančią darbingą savaitę šypsena nedingtų nuo Tavo veido!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis