Sveikos gyvensenos patarimai, kurie padės jaustis geriau

Nori susitvarkyti savo mitybos įpročius, pradėti labiau rūpintis savo sveikata ir gera jausena, o gal nori pakoreguoti kūno linijas? Rasi patarimų, kurie padės ne tik atrodyti, bet ir jaustis puikiai!

1. Maitinimosi racione - daug daržovių. Tiek neapdorotos, tiek įvairiai paruoštos keptos daržovės neapsunkins skrandžio, o energijos ir vitaminų gausi pakankamai!

2. Vaisiai tavo mityboje taip pat turi užimti aukštą vietą. Tik svarbus patarimas- vaisius geriausia valgyti ryte, kol skrandis tuščias- tuomet organizmas pasisavins daugiau mineralinių medžiagų ir vitaminų.

3. Saldumynus ir miltinius užkandžius pakeisk riešutais arba džiovintais vaisiais. Jei didžioji silpnybė šokoladas, verčiau balto ir pieniško rinkis juodąjį šokoladą.

4. Gerk daug vandens. Oda bus skaistesnė, neišsausėjusi. Taip pat gerdama vandenį suaktyvinsi medžiagų apykaitą.

5. Sportas turi tapti neatsiejama gyvenimo būdo dalimi. Sveikintina, jei užsiimi kažkokia sporto šaka, tačiau jei niekad nebuvai prijaučianti aktyviam laisvalaikio praleidimui, gali rinktis pasivaikščiojimus, plaukiojimą baseine.

6. Produktyvus miegas padės jaustis žvaliai ir veikliai, jausies pailsėjusi ir kupina jėgų.

7. Žalingų įpročių atsisakymas. Pasistenk vengti greito maisto restoranų, atsisakyk dešimties kavos puodelių per dieną, o apie nagų kramtymą pamiršk. Ar žinojai, jog dvidešimt vieną dieną pabandžiusi gyventi sveikiau, imsi prie to priprasti? Ir sumažinsi žalingų įpročių skaičių.

8. Pozityvus mąstymas. Juk ne iš piršto laužtas pasakymas- šypsokis pasauliui ir pasaulis šypsosis tau- tiesa?

9. Būtina skirti laiko sau. Tai gali bent 10 minučių ramybės kiekvieną rytą, kai gali apmąstyti laukiančios dienos planus ir darbus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis