Valentino dienos savaitgalį rasi tai, ko ilgai ieškojai

Ar jau kilo klausimas “ką veikt per Valentynkę”? Jeigu taip - meilės renginių aruodas pasiruošęs Tave nustebinti! Šv. Valentinas išauš tik sekmadienį, o tai reiškia, jog renginiais Meilės dienai galėsime mėgautis ištisą savaitgalį. Tad žiūrim – kas, kur, kada ir leidžiamės į nuotykius!

“Studio9” šis savaitgalis šventinis ne tik todėl, kad artėja Šv. Valentino diena - ant nosies jau ketvirtasis klubo gimtadienis ir klubas jį žada švęsti net keturias dienas! Tad įsikibkit tvirčiau į kėdes, “Studio9” gerbėjos - turime pibloškiančių pasiūlymų savaitgaliui! Gimtadienio maratonas, kuris startavo jau šį ketvirtadienį, penktadienį pakvies traukti savo raudonus lūpdažius, nes čia siaus vakarėlis “Lūpdažis”, kuriame geriausia house muzika džiugins tokie grandai kaip švedas Kornél Kovács bei olandas Nachtbraker – pasiruoškite šokiams iki nukritimo!

Šeštadienį “Studio9” atsivers tikras Bordelis ir (kadangi ne tik gimtadienis, bet ir Šv. Valentino išvakarės) nusidažys rožinėm spalvom – bus daug nuoširdžių sentimentų, raudonų širdžių, meilės apraiškų ir labai geros muzikos! O sekmadienį , po audringos tris paras trukusios puotos, būsite pakviesti į niekur neskubančius sekmadieninius pusryčius su tortu, mimozom ir ausį glostančia muzika! Ar gi ne tobulas savaitgalis visiems klubinėtojams?

Neturi Valentino, bet turi kitą meilę – sportą ir šokius? Tuomet būtinai švęsk Meilės dieną renginyje “Big love party: zumba, salation & urbhanize”. Karštas ir beprotiškai aistringas zumba, salation ir urbhanize maratonas, gerąja prasme, nuvarys Tave nuo kojų! Renginio metu leisitės į intriguojantį ir kvapą gniaužiantį aistros labirintą, paskendusį Lotynų Amerikos ritmuose, apversite šokių aikštelę aukštyn kojom ir priversite nenumaldomai spurdėti savo širdis! Garantuotai tai bus pati įsimintiniausia Tavo šv. Valentino diena. Tad nesnausk – griebk bendramintį už rankos ir pirmyn į maratoną, kuris vyks jau šį šeštadienį!

Manai, kad Valentino dienos išvakarėse labiausiai tiktų savo ausis pamaloninti lengvu jazz ritmu? Tuomet būtinai užsuk į “7 Fridays” barą Vilniuje. Čia šįvakar ne tik rasi bendraminčių minią, bet jaukiai ir smagiai skambančius katinus “The Swing Cats” . Grupė atlieka 3-iojo dešimtmečio kūrinius ir modernius kūrinius „swing“ žanru, kuris privers ne tik smagiai patrypčioti, bet ir pasinerti į savo mintis. Ir kas čia žino, gal linksmai linguojant į ritmą sutiksi savo Valentiną..?

Nori išbandyti savo antrosios pusės jausmus? O galbūt vis dar ieškai meilės? Abiems variantams labai tiks ir patiks neįprastas, tačiau labai žaismingas Šv. Valentino dienos renginys “Pasiklydęs Valentinas” . Jūs būsite paklaidinti tikrame 700 m2 labirinte, kuriame vyks paslaptingi pasimatymai, netikėti išbandymai ir paklydimai jausmuose, o kiekvienas išdrįsęs pereiti labirintą turės galimybę išlaisvinti savyje paslėptas galias ir refleksus. Žaidimas vyksta tamsoje, įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys. Tad kviesk draugus ir rask pasiklydusį Valentiną!

Sekmadienį kviečiame apsilankyti studijoje “Dvi Taurės Meno” , kurioje patirsi kūrybos polėkį. Patirtis ir mokėjimas “gražiai piešti” šiame užsiėmime nėra svarbiausi. Svarbiausia - noras sukurti šį tą gražaus ir pasiduoti užplūstančiai kūrybai. Šiandieną bus tapoma A. Gockel paveikslo "Endless Love" improvizacija. Patyrusi tapytoja žingsnis po žingsnio papasakos, kaip nutapyti paveikslą, o Tau tereikės paimti į rankas teptuką ir mėgautis malonia kompanija. Tad išdrįsk išbandyti šį tą naujo – galbūt atrasi savo naują aistrą?

Naujausi vakarėliai, koncertai ir renginiai Tavo tobulam laisvalaikiui ir brangioms akimirkoms – Kur.lt svetainėje. Užsuk ir atrask dar daugiau pasiūlymų, ką nuveikti mylimam mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis