Tūkstančių sekamas Deividas Bendžius: išvaizda gyvenime labai padeda

Vilnietis Deividas Bendžius (23) savo video klipais ir nuotraukomis žinomas daugiau nei 20 tūkstančių jį feisbuke sekančių gerbėjų. Estetišku stiliumi garsėjantis vaikinas ir pats dažnai atsistoja prieš objektyvą, o išjungęs fotoaparatą lekia į oro uostą, iš kur pakilęs mėnesį per metus praleidžia ore, dirbdamas stiuardu. Stilingas vaikinas sako, kad gyvenime išvaizda labai svarbu. Kaip Deividas įsitikino, ji gali atidaryti ne vienas galimybių duris.

Kuo šiuo metu užsiimi? Kaip atrodo tavo įprasta diena?

Šiuo metu turiu dvi profesijas, bet pradėjau sunkiai ir stipriai dirbti, kad galėčiau tvirtai apsistoti ties viena. Aš esu stiuardas ir fotografas! Ties kuria profesija noriu apsistoti? Fotografijos!
Būtent dėl dviejų profesijų mano dienos būna labai skirtingos, bet, žinot, aš daugiau mažiau normalus žmogus . Daug dirbu, tik kad iš 12 mėnesių vieną praleidžiu ore.

Iš pradžių filmavai, dabar pradėjai fotografuoti. Visada jautei norą fiksuoti akimirkas, kurti estetišką vaizdą?

Ir dabar filmuoju, tik stoviu kitoje objektyvo pusėje. Filmuoti pradėjau prieš 2-3 metus, kai požiūris buvo kitoks. Dabar norisi į viešumą išleisti tik stiprų projektą, todėl viską guldau ant lapo ir kažkada pradėsiu vėl filmuoti. Fotografuoju labai neilgai, apie metus, bet mokausi, stengiuosi ir ieškau vis naujų dalykų. Manau, kad sekasi pakankamai gerai, žinant, kad visko išmokau pats. Žinoma, dar liko daug ką išmokti ir surasti save, savo stilių, bet nereikia norėti būti geriausiu iš karto! Man patinka perteikti žmonių emocijas, jų grožį, tobulumą ir žavesį.

Kada pirmą kartą paėmei fotoaparatą į rankas?

Profesionalų fotoaparatą į rankas paėmiau devyniolikos. Aš visada jo norėjau, dar būdamas mokykloje, bet niekas man njo taip lengvai nepirko… Todėl, kai tik pradėjau skraidyti, mano pirmas pirkinys iš uždirbto atlyginimo buvo fotoaparatas!

Fotografams dažnai būtinos naujos idėjos fotosesijoms. Kas yra tavo įkvėpimo šaltinis?

Tai labai sudėtingas procesas, bet kuo toliau, tuo lengvesnis jis darosi. Idėjos gimsta pačios, kai pamatai ką nors ir pagalvoji, kad galėtum iš to sukurti fotosesijos idėją. Manau, kad pas žmones, kurie kuria, tokie dalykai kažkaip nutinka savaime.

Feisbuke tavo darbus seka virš 20 tūkst. sekėjų, nors dirbti pradėjai dar visai neseniai. Kaip manai, kas išskiria tave iš kitų fotografų?

Sekėjai yra ir dėl praeityje kurtų mano video filmukų, bet labai smagu, kad žmonėms įdomu ir kad jie seka mano veiklą. Manau, kad kartais ir atsibostu žmonėms, bet visiems ir visada įdomus nebūsi.

Prieš tavo objektyvą dažniausiai pozuoja merginos. Kodėl fotografuoji tik jas?

Prieš mano objektyvą pozuoja ne tik merginos. Esu fotografavęs ne vieną vaikiną. Merginos fotografuojasi dažniau nei vaikinai, taip jau yra, todėl automatiškai merginų nuotraukų yra didžioji dalis.

Rytoj meilės diena. Ar pats esi romantikas, tiki meile iš pirmo žvilgsnio?

Ooo taip... Šv.Valentino diena. Vadinu ją vienišų žmonių lapkričio pirmąja! Iš tiesų romantika yra gražus ir geras dalykas, tik ne per daug, visur reikia jausti ribą. Aš esu romantiškas ir aistringas žmogus, didžioji dalis skorpionų tokie yra, bet iš pirmo žvilgsnio įsimylėti negaliu. Man iš pirmo žvilgsnio žmogus gali pasirodyti simpatiškas ar įdomus, bet daugiau nieko.

Esi kūrėjas, kokia tau yra ideali mergina, ar esi tokią sutikęs?

Taip, turiu su „Photoshop“ susikūręs savo idealą! Ne, juokauju, labai sunku yra apibūdinti idealią merginą, negalėčiau to padaryti, nes viskas priklauso nuo daugybės dalykų. Tai, kas netobula, gali greitai pavirsti į tobulą ir atvirkščiai.

Dažnai prieš objektyvą pozuoji ir pats, skiri dėmesio savo išvaizdai. Ar tai darai norėdamas reprezentuoti savo darbus, ar mėgsti dėmesį ir merginų komplimentus?

Juokingiausia tai, kad visas nuotraukas dariausi aš pats. Žinoma, skiriu dėmesio savo išvaizdai, visi vyrai turi save prisižiūrėti. Visada sakau, kad jeigu vyras prisižiūri save ir rengiasi skoningai, tai jo nedaro nevyrišku, o kaip tik išskiria iš minios. Išvaizda padeda gyvenime, kad ir kaip arogantiškai tai gali skambėti. Vieši žmonės turi būti reprezentatyviai gražūs, estetiški. Tai ir stengiuosi daryti. Galų gale, kam nepatinka dėmesys?

Ne kartą esi sakęs, kad dabar darai tai, kas tau labiausiai patinka. Ar tai ir yra sėkmės ir svajonių išsipildymo formulė – daryti tai, ką mėgsti labiausiai?

Kartais turime daryti dalykus, kurie nėra labai smagūs, bet dažnai reikia tiesiog pagalvoti, kaip juos perversti į smagius. Viskas gyvenime labai paprasta, kai naudojiesi šaltu protu, galvoji apie savo veiksmus ir tai, kas laukia, kai juos padarysi. Sėkmės formulės dar niekas nesukūrė, bet galėtume visuotinai įteisinti šitą: „Daryk tai, ką mėgsti labiausiai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis