Savaitgalį namuose tikrai nesedėsi...

Kuomet lauke spaudžia netikėtai sugrįžus žvarba ir neaišku - sninga ar lyja, kviečiame apsilankyti renginiuose, kuriuose sušilsi, atsipalaiduosi, pasisemsi žinių, galbūt, atrasi naujų pažinčių, bet kokiu atveju – gerai praleisi laiką!

Prieš savaitgalinį šurmulį renginiuose, kviečiame trumpam stabtelėti ir panirti į savo vidinį pasaulį. Penktadienį kavinėje “Pauzė” vyks “Sąmoningumo žaidimo vakaras”, kurio metu bus išbandomos “Points of You” priemonės. Šis žaidimas leidžia pažvelgti į svarbias gyvenimiškas problemas ir procesus kitomis akimis, skatina, uždega veikti ir kurti naujas galimybes. Apsilankyk nemokamame renginyje ir išdrįsk praplėsti įprastinį mąstymą ir pajusti, kaip gera yra matyti daugiau ir laisviau judėti į priekį.

Negali gyventi be meno? Tuomet šeštadienį būtinai apsilankyk Nacionalinėje dailės galerijoje, kurioje, kartu su grafike Vaiva Čyvaite dirbtuvių metu tyrinėsite Š. Saukos paveikslus, išmėginsite kaligrafiją ir kursite piešinį – pasakojimą apie sau svarbų gyvenimo įvykį. Kūrybinės dirbtuvės “Piešinys kaip pasakojimas”, skirtos Š. Saukos parodai „Žmogus su Saukos veidu“ – taigi tai puiki proga daugiau įsigilinti į vieno garsiausių Lietuvos tapytojų kūrybą bei sukurti šį tą asmeniško ir su savita istorija.

Esi Scorpions, Queen, Roxette, Robbie Williams ir Bon Jovi gerbėja? Tuomet tau tikrai pasiseks, jeigu šeštadienį nuspręsi apsilankyti gyvos muzikos klube Kaune “Orixo”. Čia šįvakar scenoje karaliaus ir klausytojų širdis užkariaus Giedrė ir Akvilė, kitaip žinomis kaip Vig Roses, su programa “Rock'N'Roses” ! Merginų gyvai atliekami legendiniai roko ir rokenrolo kūriniai, ypatingas sceninis įvaizdis, stiprūs balsai bei energijos kupini muzikantai nepaliks abejingo nei vieno Tad jeigu dar svarstai, kur pasisemti energijos visai savaitei – apsilankyk šiame koncerte!

Domantas Razauskas – puikiai visiems žinomas dainuojamosios poezijos genijus kviečia išgirsti jį iš naujo. O tą padaryti galėsite šeštadienį apsilankę restorane Klaipėdoje “Kaštonas”, kuris vakarais virsta tikru naktinėtojų traukos objektu. Kaip tik šį vakarą čia sužibės Domanto Razausko įvairiapusiškumas - reggae, bliuzas, džiazas, folk – tai tik dalelė to, ko galite tikėtis. Pasiruoškite keistesniems vingiams, avangardinių sprendimų aranžuotėms ar krautroko apraiškoms, tačiau jokiu būdu - ne dainuojamajai poezijai. Domantas Razauskas lauks Tavęs “Kaštone”!

Išgirdę, jog šį sekmadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos triukšmingieji “Freaks On Floor”, neišsigąskite! Šį vakarą jie išjungs savo “fūzuotas” gitaras, pritildys efektus ir atsisakys visokių dalinių fonogramų. Šį vakarą jie bus tokie kokie yra - su savo gitaromis, fortepijonu, styginiais, perkusija ir nuostabia energija. Po pirmo ir sausakimšo akustinio pasirodymo bažnyčios skliautuose, vyrai nusprendė, kad dar turi kuo jus nustebinti ir bandys tą padaryti su programa “Hold On To Me”. Tad jeigu myli šią grupę, nori ją išgirsti kitaip ir kitur – apsilankyk jų koncerte šį sekmadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Daugiau renginių, kaip visuomet, rasi Kur.lt svetainėje. Kviesk draugus ir kartu įsiliekite į šurmuliuojantį miestą - juk gyventi reikia čia ir dabar!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis