Tai sužinojusi, su mobiliuoju telefonu elgsiesi kitaip (FOTO)

Ir tu mėgsti miegoti netoliese pasidėjusi mobilųjį telefoną? Tai sužinojusi, prieš einant miegoti pasidėsi jį kuo toliau nuo savo lovos.

Niujorko miesto policijos departamentas išplatino baugų pranešimą, kuris puikiai tinka ir mums - policininkai ragina nepalikti besikraunančio telefono per naktį ir juo labiau nelaikyti jo netoliese lovos.

Anot tvarkos bei ramybės sergėtojų, toks neatsargus žingsnis gali ne tik kainuoti naują patalynę ar pagalvę, bet ir kur kas brangesnį turtą - gyvybę.

NYDP pasidalino nuotrauka, kurioje matyti, kaip sprogusios telefono baterijos palieka sprogimų žymes ant lovų. Galima spėti, jog žiauresni atvejai net nėra viešinami.

Šokiruojančią nuotrauką rasi ČIA.

Daugelis žmonių mėgsta pasidėti mobilųjį telefoną po pagalve miegant ar netoli savo kūno, o tai gali sukelti labai rimtus sužalojimus. Dėl įkaitusios telefono baterijos sprogimo gali rimtai nukentėti!

Būkite atsargios ir tik gavusios pranešimą apie pakrautą bateriją, ištraukite kištuką iš elektros lizdo. O juo labiau nepalikite telefono krautis per naktį...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis