Be makiažo gražuolė Arielė Winter - neatpažįstama (FOTO)

Aktorė Arielė Winter renginiuose atrodo it viliokiška laputė, o eilinę dieną fotografų pagauta Beverli Hilse - niekuo neišsiskirianti pilka pelytė. Sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus.

Neseniai pilnametystės sulaukusi gražuolė A. Winter garsi ne tik tuo, kad drįso prabilti apie itin didelės krūtinės problemas ir ją susimažinti, bet ir natūralumo propagavimu. Viešumoje ji dažnai pasirodo be makiažo ir nė neketina dangstytis nuo paparacų. Tačiau retas praeivis susivokia, kad tai ta pati Arielė iš populiaraus TV serialo "Modern Family". Pastarąjį kartą fotografai pastebėjo Arielę Beverli Hilse, mergina vilkėjo trumputę juodą suknelę, plaukus buvo susisukusi į balerinos kuodelį, o ant veido - nė gramo makiažo.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Tai anaiptol ne pirmas kartas, kai aktorė viešumoje pasirodo natūrali ir nesivargina slėpti apskrito veido. Renginiai - visai kas kita, jiems ruošiantis ypatingas dėmesys skiriamas veido formavimui makiažo priemonėmis. Vakarėliuose ir įvairiose ceremonijose Arielė atrodo mažiau apskrito veido, žinoma, tik dėl veido kontūravimo. Pati aktorė pripažįsta, kad šiuolaikiniai išvaizdos standartai vargina ir yra beprasmiai, nes esmė anaiptol ne žmogaus išvaizda, o jo gabumai ir nuveikti darbai. Juk grimo kaukė nepridės nei laimėjimų, nei talento.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis