Nepatikėsi, su kuo poruojama Selena Gomez (FOTO)

Žvaigždžių pasaulyje santykiai keičiasi kaip diena ir naktis. Sunku pasakyti, kodėl kai kurioms žvaigždėms nesiseka užmegzti ilgalaikių santykių, tačiau niekas negali paneigti - labai įdomu stebėti įžymybių meilės vingius.

Šį kartą užsienio žiniasklaida sukruto, mat pasklido gandai, jog dainininkė Selena Gomez šiltus jausmus mezga ne su bet kuo, o su pačiu atlikėju Joe Jonas!

Kalbos pradėjo sklisti po to, kai Selena su Joe paskelbė žinią apie jų bendrą koncertinę veiklą. Atlikėjai pranešė, jog Joe su savo grupe DNCE pasirodys Selenos Revival koncertiniame ture, kuris jau tapo sensacija visame pasaulyje.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Todėl gerbėjai iš karto pradėjo spekuliuoti, jog Joe ir Selena nėra tik puikūs kolegos. Anot artimų žvaigždėms šaltinių, atlikėjai vienas kitam negaili gražių žodžių ir kartu smagiai leidžia laiką net ir po darbų.

Joe Jonas
Joe Jonas
Vida Press

Tiesa, daugelis kiek kritiškai žiūri į Selenos ir Joe ryšį - juk atlikėja ne taip jau ir seniai draugavo su Joe broliu Nicku Jonu, tad gerbėjams atrodo keista, jog Selena galbūt vysto santykius su buvusio mylimojo broliu.

Net jeigu šie gandai nėra tiesa, mes tiesiog laukiame nesulaukiame Joe ir Selenos pasirodymo vienoje scenoje. Tačiau jei kalbos apie jų romantinį ryšį pasitvirtintų - Joe ir Selena tikrai pelnytų karščiausios metų porelės titulą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis