Savaitgalį tavęs lauks siurprizai

Čia sninga - čia lyja, čia žiema - čia pavasaris – atrodo net pati gamta neapsisprendžia – kviesti jau nusimest žieminius kailiukus ar dar paskutinį sykį leist jais pasipuošti… Kad ir kaip ten bebūtų, blogas oras nesutrukdys mums linksmintis mieste! O ypač kai yra tiek daug pasiūlymų, kur šiltai ir jaukiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti po ilgos savaitės.

Kalbant apie jaukumą – ar Tau taip pat knygų kvapas asocijuojasi su jaukiu vakaru prie puodelio kavos? Jeigu taip, tuomet primename, jog nuo šio ketvirtadienio Litexpo parodų rūmuose startuoja tikra skaitytojų šventė – Vilniaus knygų mugė, kurioje kvepės naujomis knygomis ir vyks įvairiausio plauko renginiai. Šių metų mugės tema – personažas ieško autoriaus – taigi bus daug kalbama apie tai, kokios knygos yra skaitomiausios, kokie personažai lietuviams patraukliausi, kokių personažų lietuvių literatūroje apstu, o kokių trūksta. “Vilniaus knygų mugė” - ypatingas renginys, kasmet sulaukiantis milžiniško lankytojų skaičiaus iš visos Lietuvos ir kaskart mokantis nustebinti net išrankiausius skaitytojus. Tad įsigyk bilietus iš anksčiau, kad netektų šalti eilėje, ir mėgaukis nekantrumu atsiversti ką tik įsigytą naujausią meilės romaną!

Svarstai, kaip praleisti penktadienio vakarą? Mes siūlom jį praleisti klube Combo – čia gros pozityvūs, energingi, užvedantys ir visaip kitaip geri “Keymono” ! Savo naująjį albumą “Time Capsule” pristatanti grupė jau gerai žinoma didžiajam elektroninės soul muzikos klausytojų ratui ne tik Lietuvoje, bet kitose pasaulio šalyse. Albumas „Time Capsule“ - savotiškas palikimas ateities kartoms, kurios klausys to, ką mes galime girdėti dabar. “Time Capsule” – sustojęs laikas, išnykusi erdvė ir susikoncentravimas į tai, kas vyksta šiuo metu. O vyksta iš ties geri dalykai – pavyzdžiui - Kur.lt siūlo net 40% nuolaidą į šį koncertą. Tad tai dar viena priežastis nepraleisti šio nepaprasto “Keymono” pasirodymo!

Šeštadienį kviečiame apsilankyti prekybos centre “Panorama” ir šį kartą ne tik atsišviežinti savo garderobą, tačiau ir pasimėgauti įkvepiančiu ir sušildančiu gėrimu – kava! Čia jau nuo pat penktadienio vyks renginys “Kavos kultūros dienos 2016” , kuriame galėsi stebėti baristų pasirodymus, degustuoti retas kavos rūšis, sužinoti kaip skaniai paruošti kavą ar šio to įsigyti čia pat veikiančioje kavos mugėje. Tad jeigu save laikai tikra kavos gurmane ar šiaip nori praplėsti žinias apie šį ypatingą gėrimą – šis renginys kaip tik Tau!

Ar gali atsispirti pasiūlymui šokti ilgiau ir šypsotis plačiau? Tikim, jog tikrai ne ir kviečiam tą daryti šį šeštadienį klube Vilniuje “Mojo Lounge”, kuriame gros duetas “House Brothers”. Šie vyrukai (DJ Mika ir DJ Groovy) bendrai sudėjus turi net 40 metų patirtį Lietuvos klubuose ir festivaliuose bei milžinišką house muzikos įrašų kolekciją. Jų organizuojami vakarėliai drebina Lietuviškos house muzikos sceną ir priverčia iškelti net pačias sunkiausias ir pavargusias rankas į viršų. Jeigu dar ieškai, kur šeštadienį šokti iki paryčių – tegul “Mojo Lounge” ir vakarėlis “Funky Groove” būna tavo akiratyje!

Paskutinį žiemos sekmadienį kviečiame apsilankyti studijoje “Dvi Taurės Meno” , kurioje patirsi kūrybos polėkį. Patirtis ir mokėjimas “gražiai piešti” šiame užsiėmime nėra svarbiausi. Svarbiausia - noras sukurti šį tą gražaus ir pasiduoti užplūstančiai kūrybai. Šiandieną, atsisveikinant su žiema, tapysim žiemos peizaže įsitaisiusius beržus. Patyrusi tapytoja žingsnis po žingsnio papasakos, kaip nutapyti paveikslą, o Tau tereikės paimti į rankas teptuką ir mėgautis malonia kompanija. Tad išdrįsk išbandyti šį tą naujo – galbūt atrasi savo naują aistrą?

Naujausi renginiai, koncertai ir vakarėliai – Tavo tobulam laisvalaikiui ir brangioms akimirkoms – Kur.lt svetainėje. Užsuk ir atrask dar daugiau pasiūlymų, ką nuveikti Tavo mylimam mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis