Suki Waterhouse patiria stiliaus fiasko vieną po kito

Viena populiaresnių šių dienų manekenių Suki Waterhouse pamažu krinta iš mados olimpo. Jau ne pirmas pasirodymas viešumoje, kai mergina vis prašauna neaiškia apranga.

Visai neseniai Suki Waterhouse (24 m.) kartu su seserimi Immy (22 m.) stebėjo mados namų "Sonia Rykiel" kolekcijos pristatymą. Seserys, žinoma, svečių būryje tapo traukos centru. Jos buvo pastebėtos ne tik dėl savo žinomumo, bet ir neįprasto įvaizdžio. Jaunėlė vilkėjo raudoną sportinio stiliaus šortų kostiumą, atrodė jaunatviškai ir žaviai. Vyresnėlė Suki išsirinko kur kas keistesnį derinį, juodą šilkinį kostiumą susegė milžinišku žiogeliu, avėjo aukštakulnes basutes prie kurių priderino dryžuotas tarsi "Pepės Ilgakojinės" kojines, o aplink kaklą užsimetė margaspalvių kailių šaliką. Stilinga? Galbūt, bet greičiau keista, verčiau mergina būtų susidėliojusi ramesnį ir ne tokį kontrastingą ansamblį.

Immy ir Suki, Vida Press nuotr.

Immy ir Suki, Vida Press nuotr.

Kad Suki Waterhouse klaidžioja mados klystekeliuose, buvo galima pastebėti jau anksčiau. Pasirodžiusi keliuose renginiuose ne kaip ji atrodė net keletą kartų iš eilės. Vilkėti drabužiai tarsi pasirinkti atmestinai, audiniai sulamdyti, deriniai neharmoningi, o galų gale ir siluetų proporcijos pernelyg badančios akis. Galbūt Suki ieškodama originalumo kiek persistengia...

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis