Intymūs santykiai per mėnesines: to ji nesapnavo baisiausiame sapne(FOTO)

Visai neseniai rašėme apie merginą iš Didžiosios Britanijos, kuri net devynias dienas buvo pamiršusi išsitraukti tamponą. Šį kartą dar vienas su tamponu susijęs atvejis nuskambėjo JAV.

Nors šis įvykis nebuvo toks bauginantis, vis dėlto nedaug trūko, jog Bostono mieste studijuojanti Alexia LaFata (22 m.) būtų patyrusi daugelį merginų gąsdinantį toksinio šoko sindromą.

Keisčiausia tai, jog baimė dėl toksinio šoko sindromo merginą apėmė po... intymių santykių su savo simpatija. Tiesa, mergina su vaikinu nesimylėjo, bet vis dėlto, kaip Alexia tvirtina, jie šiek tiek pasismagino. Tuo metu Alexiai buvo mėnesinės, tad jų metu naudojo tamponą, todėl net nesusimąstė prieš leisdama laiką su vaikinu jį išsiimti.

Kitą rytą atsibudusi mergina persigando, mat nebesugebėjo išsiimti tampono - ji tarsi pranyko! Mergina iš karto užsirašė pas ginekologą, mat buvo įsitikinusi, jog ją tuoj ištiks baugusis toksinio šoko sindromas.

Ginekologai patvirtino - mergina savomis rankomis iš tiesų nebūtų galėjusi ištraukti tampono, mat šis buvo itin giliai įstrigęs merginos viduje. Laimei, specialistai jį sėkmingai pašalino ir mergina liko sveika. Visgi Alexia nuo šiol turbūt atsargiau žiūrės į tampono naudojimą ir intymius santykius per mėnesines!

Beje, daugelio specialistų teigimu, intymūs santykiai per mėnesines nėra rekomenduotini, mat smarkiai padidina infekcijų riziką. Be to, tai nėra komfortiška ir juo labiau estetiška... Todėl patariama kantriai išlaukti raudonųjų dienų pabaigos ir tik tuomet mėgautis meile!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis