Feisbuko žvaigždė Edvinas Navickas atskleidžia vaikinų paslaptis: kaip atkreipti mūsų dėmesį

Video tinklaraštininką Edviną Navicką (18) jau galime vadinti interneto legenda. Šešerius metus savo įrašais žiūrovus džiuginantis vilnietis spėjo surinkti 50 tūkst. gerbėjų armiją ir tapti vienu žinomiausių socialinių tinklų veidu. Atėjus pavasariui, su Edvinu kalbamės apie meilę, merginas ir sėkmės formulę. Beje, pasak vlogerio, yra būdas, kaip vaikino dėmesį užkariauti per vakarą!

Kelerių metų pradėjai filmuoti video klipus? Kiek laiko jau tai darai?

Viską pradėjau prieš kokius 6 metus, tuo metu man tebuvo 12 metų! Tačiau pirmus filmukus į viešumą patalpinau dar po metų. Nuo to laiko mano gyvenimas pasikeitė ir esu dėl to labai laimingas.

Feisbuke turi virš 50 tūkst. sekėjų, esi šešioliktas Lietuvoje. Kaip manai, kodėl tapai populiarus?

Nežinau. Neturiu jokios sėkmės formulės. Žmonėms tiesiog patinka tai, ką darau, o man patinka tai, kad turiu auditorija, dėl kurios yra kur tobulėti bei stengtis.

Edvinas Navickas
Edvinas Navickas
Asmeninio albumo nuotr.

Ar kada pagalvojai, kodėl esi įdomus žmonėms? Kokius vaizdelius jie mėgsta žiūrėti?

Seniau kūriau tai, kas tuo momentu šaudavo į galvą, ir žmonėms tai patiko. Kai dabar pasižiūriu senus video įrašus mane apima toks gėdos jausmas, kad kūriau visiškai tai, ko dabar net negalėčiau padaryti… Jiems patinka žiūrėti paprastus vaizdelius, kokius dabar ir darau. Pasakoju istorijas, keliauju, atvirauju apie savo pomėgius ir laisvalaikį.

Ar laikaisi kokios strategijos, kaip prisivilioti naujų sekėjų, ar fanų ratas auga natūraliai?

Strategijos jokios neturiu. Vieni žmonės lenda į televiziją, kiti dar kur nors, kad tik gautų daugiau sekėjų. Pats seniau eidavau ir lįsdavau visur, kad jų gaučiau, tačiau tai nebuvo tas kelias, kuris man patiko. Dabar nė už ką neičiau į televiziją, nes tai totalus šlamštas, kur tiesiog padaro viską, kad pakeltų laidos reitingus. Šiuo metu naujų sekėjų neieškau. Jie patys randa mane internete, ir jeigu jiems patinka, pradeda sekti mano veiklą.

Edvinas Navickas
Edvinas Navickas
Asmeninio albumo nuotr.

I kokias merginas atkreipi dėmesį socialiniuose tinkluose? Kuo turėtų išsiskirti ta vienintelė?

Ne paslaptis, kad socialiniuose tinkluose dažniausiai visi žmonės, įskaitant ir mane, atkreipiame dėmesį į gražių nuotraukų savininkes. Tačiau niekada naujų draugysčių neieškau, nes kol kas nenoriu įsipareigoti. Kitaip tariant – nėra merginos, nėra problemų!

Ar susilauki daug merginų dėmesio, laišku? Ar jos tave atpažįsta viešumoje?

Taip, gaunu ne tik laiškų, bet ir dovanų! Mane tai labai pradžiugina, Be to, daug kas atpažįsta ir viešumoje. Dažniausiai tai būna įvairaus amžiaus žmonės.

Kokie merginų bruožai tave žavi? Ar tau svarbu, kad ji suprastų tavo humorą?

Taip, mergina turėtų mėgti panašų humorą, suprasti mano juokus. Su kitokia ir negalėčiau bendrauti, nes man nepatinka rimtuolės. Aišku, jis būtinas ir turi būti tam tikra riba, bet mes gyvename tik kartą, ir noriu tuo pasidžiaugti su kitais.

Edvinas Navickas
Edvinas Navickas
Asmeninio albumo nuotr.

Pavasarisįsimylėjimų metas. Ar nesinori kompanijos, su kuo vaikštinėti parke?

Pavasaris man kaip ir įprastai – nieko nesiskiria nuo kitų metų laikų, šyla tik oras. Meilės dėl to man nesinori. Į parką geriau keliaučiau su draugais ir linksma kompanija.

Ką patartum merginai, kuriai labai patinka vaikinas? Ar merginoms dera rodyti dėmesį pirmoms?

Parašyk žinutę į feisbuką ir palaikink jo profilio nuotrauką. Garantuoju, jis bus tavo jau kitą dieną. Skaudu, bet tai tiesa. Pats esu už tikrą bendravimą, tačiau dauguma šiais laikais, kiek pastebiu iš šono, naudoja tik socialinius tinklus ir ten pradeda savo santykius. Manau, kad tokie santykiai ilgai netrunka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis