Plinta nauja tendencija, liečianti makiažą ir vaikinus (FOTO)

Dėl ko dažniausiai puošiasi merginos? Atsakymų yra įvairių, ir tik pačios merginos gali į šį klausimą atsakyti. Vienas iš atsakymų - merginos tai daro dėl priešingos lyties.

Įprasta manyti, jog vaikinams patinka pasidažiusios merginos - juk sakoma, kad vyriška lytis myli akimis. Tačiau ar nėra šis pasakymas kiek pasenęs?

Naujausi tyrimai rodo, jog šiuo metu ryškėja tendencija, kad vaikinai pradeda mėgti natūralumą. Bangor universiteto ir Aberdeen universiteto profesoriai atliko tyrimą su 80 žmonių. 40 iš jų buvo merginos, likę 40 buvo vaikinai. Eksperimento dalyviams buvo rodomos merginų nuotraukos, kuriose vienos merginos buvo pasidažiusios, o kitose - visiškai be makiažo.

Dalyvių buvo paprašyta įvardinti, kokios merginos jiems atrodo dailesnės. Tyrėjai nustebo, jog daugelis vaikinų pasirinko merginų nuotraukas be makiažo, o štai merginoms dailesnės atrodė nuotraukos su makiažu. Todėl peršasi išvada, jog vaikinams kur kas dailesnės natūralios merginos, o štai merginos teikia pirmenybę makiažui.

Todėl jei makiažo atlikimas - tavo hobis, kuris teikia tau teikia malonumą, o ne priemonė, kaip sužavėti vaikinus - puiku! Tačiau atmink, jog natūralumas šiuo metu ant bangos...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis