Kokia tu esi atskleis netikėta kūno dalis

Akys gali būti sielos veidrodžiu, o delnai papasakos, kas tavęs laukia ateityje, bet jei nori geriau pažinti save ar savo partnerį kreipk žvilgsnį į... pėdas.

Pėdų tyrinėjimas tikrai nėra toks populiarus kaip chiromantija (mokslas, tyrinėjantis delnus ir jo linijas), tačiau tai gali būti labai įdomu ir naudinga, nes daugiausia paslapčių apie tave išduoda būtent jos.


PĖDOS FORMA
Merginos, kurių pėda yra plati – racionalios, sumanios ir mėgstančios iš anksto apgalvoti visus tolimesnius žingsnius. Plačią pėdą turinčios merginos yra darbščios, jos nemėgsta sėdėti vienoje vietoje, todėl dažnai renkasi įdomius bei dinamiškus darbus. Siauros pėdos turėtojos kur kas dažniau yra patenkintos tuo, ką turi, kad nereikėtų pernelyg vargti ir lieti prakaito dėl darbo. Dar daugiau, jos mėgsta neįdomius darbus ir užduotis permesti kitiems. Kam daryti, tai, kas nepatinka, jei galima nuveikti, ką nors daug įdomesnio?

DYDIS
Jei tavo pėda yra didelė, tai reiškia, jog esi ryžtinga lyderė, kuri drąsiai įveikia visas kliūtis, trukdančias siekti tikslo. Na, o jei tavo pėda lyg Coliukės, tuomet tu esi subrendusi ir išmintinga, bet linkusi pasiduoti pavydui.

PIRŠTAI
Tavo pirštai išsirikiavę tiesia linija? Tuomet tu užduotis mėgsti atlikti tobulai, savo gyvenimą ir darbus planuoji sistemingai ir kiekvieną dieną gyveni pagal planą, o jei pirštai susispaudę ir „lipa“ vienas ant kito esi šiek tiek kitokia - tau sunku pasitikėti kitais žmonėmis, o tobulumas niekada nebuvo ir nebus tavo siekiamybė.

Didysis pirštas – jei didysis pirštas yra ilgiausias, tai reiškia, jog esi gudri ir kūrybiška mąstytoja, bet kartais tau stinga motyvacijos išlikti koncentruotai. Jei tavo pirštas mažesnis nei antrasis, vadinasi tu esi multitaskingo karalienė ir vienu metu gali daryti keletą skirtingų darbų.

Kuo ilgesnis antrasis kojos pirštas, tuo daugiau lyderio savybių turi. Senovės Indijoje erelio akis turinčios mamos drausdavo sūnums vesti merginas, kurių antrasis pirštas ilgesnis už nykštį, nes vyravo nuomonė, jog tokios merginos per daug valdingos. Tai gerai, kad gyvenam ne senovės Indijoje, tiesa?Užduotis sprendi kūrybiškai ir originaliai, todėl ateityje rinksiesi vadovaujančias pareigas. Jei antrasis pirštas mažesnis už nykštį, tai tikrai nereiškia, jog tu tinginė arba vengi siekti savo tikslų, tiesiog, tu vertini harmoniją ir mėgsti ramų gyvenimą, kuriame nebūtina lyderiauti ir vadovauti aplinkiniams.

Palyginus su kitais tavo trečiasis pėdos pirštas yra ganėtinai ilgas? Tai reiškia, jog esi labai energinga ir išradinga, ypač, kai reikia mokytis ar darbe atlikti svarbias užduotis. Jei trečiasis pirštas yra trumpas, tai reiškia, jog tau patinka mėgautis gyvenimu, tu niekur neskubi ir nepersidirbi, nes nesuki galvos, dėl, tavo nuomone, nesvarbių dalykų.

Ketvirtasis pirštas išduoda viską, ką tu galvoji apie šeimyninį gyvenimą bei asmeninius santykius. Jei ketvirtasis pirštas yra labai ilgas tuomet tau rūpi šeima, jei pirštas sulinkęs ir kiek pasisukęs, vadinasi tu esi nepatenkinta savo dabartiniais santykiais. Susimąstyk, gal tikrai kažkas negerai ir atėjo pats laikas atvirai pasišnekėti su mylimuoju?

Mažasis pirštelis taip pat gali daug papasakoti. Jis itin mažas? Tau greitai pasidaro nuobodu, todėl nuolat ieškai neįprastų pramogų. Jei gali pajudinti mažąjį pirštą, nepajudindama ketvirtojo, tuomet tu mėgsti rizikuoti, esi impulsyvi ir puikiai flirtuoji, jei ne, tu vertini nuspėjamumą ir rutiną

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis