PANELĖS premjeroje – muzikinis romantinis filmas ŠOKIS SVAJONĖS RITMU

Balandžio 7 d. pasinaudok proga viena pirmųjų Lietuvoje ir pasaulyje pamatyti emocijų ir aistrų kupiną muzikinį filmą „Šokis svajonės ritmu“: tądien visuose kino centruose „Forum Cinemas“ PANELĖ pristatys šio filmo išankstinę premjerą.

„Šokis svajonės ritmu“ – tai nauja kvapą gniaužianti istorija filmų „Šokis hip-hopo ritmu“ gerbėjams. JAV balerina Keenan Kampa jame vaidina baleto šokėją Rubę, kuri prestižinėje Niujorko menų mokykloje nuo pat pirmos dienos susiduria su sunkumais. Didžiulė konkurencija, pavydas ir milžiniški krūviai priverčia Rubę galvoti, kad galbūt šokėjos karjera – ne jai.

Premjeros plakatas
Premjeros plakatas
Organizatorių archyvas

Tačiau vieną dieną metro stotyje ji išgirsta nuostabią iš Anglijos atvykusio gatvės muzikanto Džonio (jį vaidina smuikininkas Nicholas Galitzine‘as) atliekamą muziką. Neturėdamas leidimo gyventi šalyje, vaikinas taip uždarbiauja ir desperatiškai stengiasi surasti būdą pasilikti Amerikoje.

Rubė ir Džonis netrunka susidraugauti bei pajusti abipusę simpatiją. Rubė įkalba Džonį dalyvauti jaunųjų talentų konkurse ir varžytis net tik dėl pagrindinio prizo – 25 tūkstančių dolerių, bet ir dėl galimybės Džoniui įstoti į Manheteno menų konservatoriją, o tuo pačiu ir pasilikti šalyje. Džonis, savo ruožtu, supažindina Rubę su savo bičiuliais – hip hopo šokėjais, kurie padeda atsiskleisti menų mokyklos taisyklių užspaustam Rubės talentui. Palaikydami vienas kitą, Rubė ir Džonis siekia įrodyti, kad kartu gali sukurti stebuklą.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių archyvas

Šokio ir muzikos profesionalų sukurtas, aistrų kupiną filmas „Šokis svajonės ritmu“ pasaulio kino teatruose bus pradėtas rodyti nuo balandžio 8 d., todėl balandžio 7 d. turi nepakartojamą progą pamayti filmą pirmoji per išankstinę premjerą, kurią pristato PANELĖ.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis