Neįtikėtina, kaip pasikeitė viena iš „Sugababes“ narių (FOTO)

Kas gi nepamena garsiosios merginų grupės Sugababes. 2005 metais 3 merginų grupė šlavė visus MTV apdovanojimus ir buvo vadinama sėkmingiausia XXI amžiaus merginų pop grupe.

Nenuostabu - juk trys britės ne tik turėjo puikius išorinius duomenis, bet ir stiprius balsus. Daugeliui iki šiol mityse skamba merginų hitas Push The Button. Deja, greitai šovusios į muzikinį olimpą, merginos taip pat greitai ir dingo iš pramogų pasaulio.

„Sugababes“
„Sugababes“
Vida Press

Šiuo metu merginos tęsia solines karjeras ir neretai apsilanko viešuose renginiuose. Viena jų - Mutya Buena (30 m.), po Sugababes šlovės išgarsėjusi hitu Fast Car. Nors dabar mergina aktyviai nebekoncertuoja, vis dėlto paparaciai ją spėja užfiksuoti įvairiuose renginiuose. Štai kaip merginą prisimena gerbėjai:

Mutya Buena kadaise
Mutya Buena kadaise
Vida Press

Visai neseniai pramogų pasaulio vakarėlyje pagauta Mutya tiesiog apstulbino savo pokyčiais - gerbėjai nepažino kadaise liaunos it smilgelės buvusios Mutya. Nors dainininkė vis dar išlaikė savo maištaujantį aprangos stilių, daugeliui kilo klausimas - ar tai ta pati Mutya?

Mutya Buena dabar
Mutya Buena dabar
Vida Press

Mutya Buena dabar
Mutya Buena dabar
Vida Press

Visgi teisti dainininkės nevalia - Mutya jau yra pagimdžiusi dukrytę ir daugeliui ne paslaptis, jog atlikėja visą gyvenimą sunkiai kovojo su antsvoriu. Visgi patenkinta išraiška nedingsta iš jos veido, o tai reiškia, jog Mutya džiaugiasi gyvenimu ir net neketina pasiduoti kritikams!

Mutya Buena dabar
Mutya Buena dabar
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis