Sužinok, kaip atrasti savo individualų stilių

Ar dažnai patiri dilemą, kuomet žiūri į nuo drabužių sprogstančią spintą, tačiau, regis, negali sukurti nė vieno derinio, kurį iš tiesų norėtum apsirengti? Ar yra tekę išlėkti apsipirkti ir tuomet viskas pavirto į katastrofą, kol galiausiai iš parduotuvių išėjai tuščiomis rankomis?

Tai neišvengiami dalykai, su kuriais susiduria daugelis iš mūsų. Galbūt negali atrasti individualaus stiliaus ir dėl to kyla šios problemos? Tai be galo svarbus aspektas, padėsiantis atskleisti tavo charakterį ir labiau pasitikėti savimi. Jei atrasi tai, kas tau patinka labiausiai derinių kūrimas taps maloniu užsiėmimu.

Visų pirma, atrask medžiagas, kurias dėvėdama jautiesi patogiausiai.

Ne veltui sakoma, kad patogumas veda į pasitikėjimą. Aukštos kokybės medžiagos tavo spintoje visuomet išliks ilgiau. Geros kokybės drabužius gali atrasti ir kuistukuose, neprivalai pirkti brangiausių prekių. Geros kokybės drabužis ilgiau išlaikys gerą išvaizdą, visuomet atrodys daug tvarkingiau ir pagyvins bet kokį derinį. Dėvėdama tam tikras medžiagas visuomet jausiesi patogiau ir užtikrinčiau. Dėvėdama drabužius sukurtus naudojant “kvėpuojančias” medžiagas mažiau prakaituosi, o minkštesni marškinėliai privers tave pasijausti lyg ant sparnų. Ieškok drabužių, kurių sudėtyje būtų šių medžiagų:

Linas turi termoreguliacinių savybių tad net vasarą šios medžiagos drabužiai ant kūno guls maloniai.

Šilkas, deriniams suteiks prabangos įspūdį, tačiau neapsigauk, tai be galo tvirta medžiaga, savo formą išlaikanti daug metų.

Medvilnė - puikiai visiems pažįstama medžiaga, nereikalaujanti didelės priežiūros. Tai natūrali, ilgai savo formą išlaikanti medžiaga.

Venk sintetinių medžiagų nes jos gali sudirginti odą, be to reikalauja daugiau priežiūros.

Vilna taip pat pareikalaus daugiau priežiūros, ji turi tendenciją trauktis, tad nenustebk jei iš skalbimo mašinos ištrauksi megztuką, kurio dydis bus tinkamesnis tavo katinui. Visuomet atkreipk dėmesį į drabužius kurie tobulai krenta ant kūno - iš ko jie pagaminti? Kokie kirpimai suteikia žavesio?

Nuolatos ieškok įkvėpimo ir stebėk aplinką. Tai, turbūt svarbiausias žingsnis, siekiant atrasti individualų savo stilių. Iš įvairių šaltinių, gali pasisemti įkvėpimo ir eksperimentuoti su naujais deriniais, bei pasirinkti įdomias detales, kurias galbūt gali pritaikyti ir savo aprangoje.

Youtube - viena populiariausių video dalinimosi svetainių, kurioje egzistuoja neatrasta madisčių bendruomenė. Čia merginos dalinasi savo kasdieniais deriniais ir naujais pirkiniais, kurie dažnai būna iš visiems prieinamų firmų. Pažadu, jau greit būsi įtraukta ne tik dėl šių merginų išmonės, bet ir įkvepiančios charizmos.

Samantha Maria savo tinklaraštį pradėjo dar būdama 19. Dabar Sammie 25 metų, viena įtakingiausių Youtube žvaigždžių Didžiojoje Britanijoje, kurios sekėjų skaičius jau greit pasieks 2 milijonus!

Aaaand shooting my next Lookbook is a wrap! Will be up on Saturday! 📽📽📽

A photo posted by SAMANTHA MARIA (@samanthamariaofficial) on Mar 29, 2016 at 7:14am PDT

Savo video ji dalinasi naujausiais pirkiniais, bei kuria lookbook tipo video, kur demonstruoja skirtingus derinius su įsigytais drabužiais. Ji taip pat turi sėkmingą mados verslą pavadinimu Novem & Knight, kuris yra įkvėptas patogaus gatvės stiliaus.

Jos kanale gali stebėti nuostabią šios merginos stiliaus evoliuciją nuo ganėtinai apkritusio londonietiško stiliaus, su daugeliu sluoksniu iki dabartinio daug elegantiškesnio, tačiau su tuo pačių išskirtiniu prieskoniu.

Clothes Encounters - viena sėkmingiausių mados youtuberių. Pradėjusi savo kanalą kartu su drauge, dabar Jenn sėkminga mados industrijos persona, turinti savo programėlę ir bendradarbiaujanti su vienomis didžiausių mados firmų. Jos stilius iš tiesų išskirtinis - mergina nebijo būti savimi ir derinti skirtingų stilių drabužius, juos sujungdama į nuostabius ansamblius, pagyvintus išskirtiniais aksesuarais.

Dark to light. • 📸: @jaybanzia

A photo posted by Jenn Im • 임도희 💕 (@imjennim) on Feb 17, 2016 at 9:34am PST

SunbeamsJess - Jess neturi didelių skaičių sekėjų, tačiau jos kanalas yra tarsi gaivus gūsis. Jos kuriami video išskirtinio grožio, o pati Jess yra be galo nuoširdi ir žemiška 21 metų mergina, studijuojanti universitete. Jos stilius jaunatviškas ir tendencingas, įkvėptas 90tųjų grunge stiliaus. Iš šios merginos išties išmoksi, kaip išlikti šiltai ir vis tiek atrodyti puikai.

I always match my sunnies to my sunset 😎

A photo posted by Jess (@sunbeamsjess) on Apr 28, 2015 at 2:19pm PDT

Nepamiršk kitų nuotraukų dalinimosi svetainių, kaip Tumblr, Instagram ar Pinterest. Greitai peržiūrėk mėgstamus vartotojus ir taip pasisemsi įkvėpimo kasdieniam savo stiliui.
Knygos - dar vienas iš būdų pasisemti įkvėpimo. Jose gali daugiau sužinoti apie mados istoriją ir suvokti iš kur ateina tam tikros tendencijos ir deriniai. Galbūt žinai knygų, kurias parašė tavo stiliaus ikona? Taip sužinosi kas juos įkvepia ir kaip gimsta įvairiausi deriniai. Tai malonus būdas sužinoti daugiau, ryte gurkšnojant arbatą.

Alexa Chung IT” - knyga, parašyta Anglijos IT merginos. Alexa visuomet turėjo nereikalaujantį pastangų stilių su 60tųjų stiliaus prieskoniu. Šioje knygoje, mergina šneka apie ją labiausiai įkvepiančias asmenybes, kurie beje taip pat yra istorinės figūros, mėgstamą muziką ir kitus įvairius dalykus, sulipinusius šios asmenybės pasaulėžiūrą. Knygą kupina įkvepiančių fotografijų ir tikrai suteiks nemažai įkvėpimo.

Merci @theststyle @pandorasykes 😘 @marksandspencer #archivebyalexa is coming soon soon soon!

A photo posted by Alexa (@chungalexa) on Mar 20, 2016 at 9:42am PDT

“Paris Street Style: A Guide to Effortless Chic” - nuostabi, lengvai peržiūrima knyga. Taip, žodis peržiūrimas čia pavartotas neveltui - tai fotografijų knyga, kurią visuomet gali perversti, kai stinga įdėjų savo įvaizdžiui susikurti. Paryžietės žinomos už savo neįpareigojantį, tačiau be galo šarmingą stilių.

Grace: A Memoir - kiekvienos “fashionistos” biblija. Amerikietiškojo Vogue kūrybinė direktorė, sukūrusi nuostabiausias ir įsimintiniausias Vogue fotosesijas. Neneigiamo talento moteris dalinasi savo gyvenimo istorija, prasidėjusią mados pasaulyje, kuomet ji buvo modelis. Čia ji šneka apie mėgstamiausius dizainerius, fotografus ir kūrėjus, su kuriais Grace dirbo per ilgus savo karjeros metus.

“Man Repeller: Seeking Love. Finding Overalls - Leandra Medine", viena įtakingiausių mados tinklaraštininkių pasaulyje. Mylima dėl savo sarkastiško nuoširdumo, Leandra pasakoja savo gyvenimo istorija, papildyta asmeninėmis nuotraukomis, padėsiančiomis suvokti šios įkvepiančios moters pasaulėžiūrą.

Itin svarbu atrasti, kurie elementai tavo aprangoje tau tinka ir patinka labiausiai. Ar tai bebūtų juodi siaurėjantys džinsai ar balti marškinėliai, kiekvienas turime savus “pamatinius” drabužius. Gerai pagalvok - be kurių drabužių neįsivaizduoji kasdienės savo aprangos? Į šias detales gali investuoti daugiau pinigų. Prie šių drabužių gali derinti tendencingus aksesuarus.

Štai ir mano mėgstamiausių detalių sąrašas:

1 Klasikinio kirpimo mėlyni džinsai - labiausiai tinkantis mano figūrai, juos gali dėvėti kasdien su paprastais marškinėliais ar netgi sukurti puošnesnį derinį, užsidėjusi ekstravagantiškesnį švarkelį ar batus;

2 Balti marškiniai - tai detalė, gulinti daugelio spintose. Puikiai tik įvairioms situacijoms ir bet kurį derinį pavers į išties stilingai atrodantį ansamblį;

3 Balti sportiniai bateliai - dėkui žinomiausioms pasaulio tinklaraštininkėms įvedusioms šią nuostabią tendenciją, dabar sportinius batelius gali derinti ir prie elegantiško, moteriškesnio derinio, batai suteiks neeilinį įvaizdį ir komfortą.

Paskutinis ir svarbiausias žingsnis, norint surasti asmeninį stilių ir pasitikėjimas savimi. Didžiuokis savo unikalumu! Pasaulyje yra milijonas patarimų, kas tinkama tavo kūno tipui. Kokios spalvos dera su kuriomis ar kokių drabužių nereikėtų dėvėti kartu. Pamiršk tai! Unikaliausios mados pasaulio asmenybės kuria tendencijas, vietoj to, kad jas aklai sektu. Jei spinduliuosi pasitikėjimu savimi iš vidaus bet kuris drabužis ant tavęs atrodys šimtą kartų geriau. Rinkis drabužius su kuriai jautiesi patogiai ir savimi ir taip susikursi savo unikalų stilių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis