Legendinis Heraklis ir Ksena - ar iki šiol jie išliko žavūs? (FOTO)

Kadaise jie buvo tie, į kuriuos žiūrint daugelis nejučia susimąstydavo: turbūt ir man atėjo laikas kulniuoti į sporto salę... Atletiški, raumeningi, stiprūs ir vikrūs - tokie buvo populiarių Lietuvoje rodytų televizijos serialų „Heraklis. Legendinės kelionės“ ir „Ksena: karingoji princesė“ pagrindiniai veikėjai.

Pasižvalgėme po dabartinius jų gyvenimus. Ar jie pasikeitė? O gal jų atletiška išvaizda nemirtinga?

Kevinas Sorbo. Legendinį Heraklį seriale Heraklis: legendinės kelionės įkūnijęs aktorius Kevinas Sorbo (57 m.) jau nė iš tolo nebeprimena dailiaus jaunikaičio žydromis it vandenynas akimis. Vis dėlto niekas negali paneigti - aktorius, nors būdamas garbaus amžiaus, vis dar yra išlikęs atletiškas ir energingas.

Kevinas kadaise:

Kevin Sorbo
Kevin Sorbo
Vida Press

Kevinas dabar:

Kevin Sorbo
Kevin Sorbo
Vida Press

Michaelis Hurstas. Heraklio bendražygio, ištikimojo Jolajaus vaidmenį atlikęs aktorius Michaelis Hurstas (58 m.) jau taip pat ne raumeningas šviesiaplaukis, tačiau kuklią barzdelę užsiauginęs Michaelis taip pat nepraranda žvitrumo ir entuziazmo. Gal šias dvi savybes aktoriams įskiepijo galiūnų vaidmuo seriale?

Michelis kadaise:

Michael Hurst
Michael Hurst
Vida Press

Michaelis dabar:

Michael Hurst
Michael Hurst
Vida Press

Lucy Lawless. Vargu, ar kas galėtų užmiršti Kseną, kurios vaidmenį seriale Ksena: karingoji princesė atliko garsi Naujosios Zelandijos aktorė Lucy Lawless (48 m.). Lucy tapo tikra sveiko, atletiško kūno garbinimo pradininke - daugelis įsiminė ne tik jos skvarbų žvilgsnį, bet ir nepakartojamas kūno formas. Ne veltui ji vaidino kovotoją! Mes spėliojame: gal Lucy geria jaunystės eleksyrą?

Lucy kadaise:

Lucy Lawless
Lucy Lawless
Vida Press

Lucy dabar:

Lucy Lawless
Lucy Lawless
Vida Press

Renee O`Connor. Gabrielės vaidmenį seriale Ksena: karingoji princesė atlikusi aktorė Renee O`Connor (47 m.) tikrai įsiminė ne vienam. Šviesiaplaukės, švelnaus būdo Ksenos bendražygės vaidmenį atlikusi Renee iki šiol neatsisakė savo mielo įvaizdžio. Ir atrodo ne ką prasčiau nei kadaise!

Renee kadaise:

Renee O`Connor
Renee O`Connor
Vida Press

Renee dabar:

Renee O` Connor dabar
Renee O` Connor dabar
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis