10 vasaros serialų, kuriuos turi pamatyti (VIDEO)

Nors vasarą veiklų ir taip netrūksta, peržiūrėti nors vieną mėgstamo serialo sezoną tiesiog būtina! Ieškai kažko naujo ir išskirtinio? Turim tau 10 serialų pasiūlymų, iš kurių tikrai ras ką išsirinkti ir linksmybių, ir mistikos, ir siaubo, ir romantikos gerbėjos. Čiupk nešiojamąjį kompiuterį, patiesk kieme pledą ir pasidaryk popietes serialų seansą!

1. Liuciferis (Lucifer)

Serialas apie velniškąjį Liuciferį, kuriam pabodo pragaras ir šis atvyko į pasaulį, kuriame gyvename mes. Liuciferis žemėje sutinka merginą, su kuria kartu susidoroja su nusikaltėliais bei juos nubaudžia. Velniškai įtemptas ir įdomus serialas!

2. Gražuolė ir pabaisa (Beauty And The Beast)

Tai mistiškas serialas apie detektyvę ir nežemiškų galių turintį Vincentą, kurie įsimyli vienas kitą, tačiau jų meilei vis iškyla įvairiausių kliūčių. Aistra pinasi su žiaurumu, meilė su neapykanta... Vienas populiariausių serialų šiuo metu!

3. Svetimšalė (Outlander)

Svetimšalėje pinasi istoriniai ir romantinės dramos žanrai. Serialas pasakoja apie Klarą, kuri yra priversta ištekėti už Džeimio, kilniaširio kario. Jam Klara iš karto pradeda jausti aistrą, deja, jų meilė nebus laiminga...

4. Veivardo pušynas (Wayward Pines)

Vienas iš slaptosios tarnybos agentų Etanas atvyksta į nediduką Veivardo miestelį, kad surastų du ilgai ieškomus žmones. Vis dėlto gyvenimas Veivardo pušyne nėra jau toks nekaltas - Etanas suvokia, jog iš jo paprasčiausiai... nebėra išėjimo. Įtampos kupinas ir baimę kurstantis serialas!

5. Pigios Siaubos Istorijos (Penny Dreadful)

Jei dievini Amerikietišką siaubo istoriją, negalėsi atitraukti akių ir nuo šio serialo. Tiesa, pigaus siaubo šiame seriale bus nedaug - tai įtampos kupinas psichologinis trileris, kuris tikrai patrauks aštrių pojūčių ištroškusias megėjas.

6. Aš - Zombė (iZombie)

Vieno vakarėlio metu Olivia, medicinos studentė, paverčiama zombe. Nuo šiol jos vienintelis troškimas - smegenys. Būtent todėl ji pradeda dirbti Sietlo policijos departamento morge, kur gali ne tik patenkinti savo potraukį smegenims, bet ir atskleisti nusikaltimus kaip darbuotoja, kuri regi daugelį atgamtiškų dalykų.

7. Oranžinė - tai nauja juoda (Orange Is The New Black)

Seriale rodomas biseksualios merginos Paiper iš Niujorko gyvenimas, kuri, pakliuvusi į kalėjimą įsimylį kitą kalinę - Aleks. Nors Paiper turi sužadėtinį, ją taip pat vilioja ir gyvenimas su Aleks, kuri yra pašėlusi ir nuotykinga. Ką Paiper pasirinks?

8. Apsimetelės (Faking It)

Dvi geriausios draugės nusprendžia visiems pasiskelbti lesbietėmis, mat stokoja populiarumo. Ar pavyks joms tokiu būdu pelnyti kitų žmonių palankumą?

9. Du su puse vyro (Two And A Half Men)

Mergišius Čarlis priglaudžia savo brolį Alaną, kuris turi šeimyninių problemų. Deja, brolių gyvenimas po vienu stogu virsta pragaru. Čarlis visus pinigus išleidžia linksmybėms, o štai Alanas į viską žiūri itin atsakingai. Ar pavyks broliams kartu sugyventi, pamatysi seriale.

10. Išprotėjusi Buvusioji (Crazy Ex Girlfriend)

Rebeka - vieniša mergina, kuri vis dar myli savo meilę Džošą, su kuriuo jau senokai išsiskyrė. Rebeka nusprendžia jį susigrąžinti ir pradeda jį sekti. Kažin, ar pavyks tokiu būdu Rebekai vėl užkariauti jo širdį...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis