Pagaliau! Donatas Montvydas pristato didžiąją staigmeną (VIDEO)

Po didžiosios „eurovizinės“ sėkmės, patirtos Švedijos sostinėje, atlikėjas Donatas Montvydas nė už ką neatsisveikina su šiuo miestu. Šiandien jis pristato Stokholme nufilmuotą naujausios dainos „Fly“ vaizdo klipą, o netrukus ten sugrįš savireklamos tikslais. Be kita ko, Donato laukias ir Azijos rinka.

Stokholme su 15-os šokėjų komanda nufilmuotas „Fly“ vaizdo klipas parodo jauno žmogaus gyvenimo ritmą didmiestyje. „Laikėmės vieno kadro koncepcijos. Nekūrėme romantiško nuotykio, kokį matėte „I‘ve been waiting for this night“ klipe. Šįkart viską perteikėme judesiu. Aš atsirandu skirtingose miesto vietose, įsijungia Stokholmo žmonės, – pasakoja D. Montvydas. – Šioje dainoje sakau: užmerk akis, atverk protą, palik problemas ir kilk į viršų. Tai atostogų nuotaikos daina. Todėl ir klipą kūrėme lengvą, dinamišką. Klausai ir norisi judėti.“

„Fly“ klipo judesį kūrė Švedijos choreografas Martinas Johansonas. Jam buvo pavaldi 15-os šokėjų trupė. Pačiam Donatui, aplink kurį ir sukosi veiksmas, viską teko išmokti ypač greitai.
„Į Švediją nuskridau likus 2 dienoms iki filmavimo. Per tiek laiko, kiek turėjau, visą medžiagą galėjo įsisavinti nebent profesionalus šokėjas. Teko prisiminti visus įgūdžius, patirtį“, – sako Donatas.
Jo klipo filmavimui dirigavo ta pati režisierė Sascha Jean-Baptiste, anksčiau kūrusi jo „eurovizinį“ pasirodymą bei dainos „I‘ve been waiting for this night“ vaizdo klipą.

„Išlaikėme šiltus santykius su visa „eurovizine“ komanda. Švedai nėra tie, kurie labai greitai priimtų tave kaip savą. Bet dabar pastebiu, kad daugiau nei metus besitęsianti mūsų draugystė duoda vis daugiau vaisių, jie padeda man atidaryti vis daugiau durų“, – pasakoja D. Montvydas.

Kaip tik tuo metu, kai Stokholme buvo filmuojamas lietuvio klipas, Sascha Jean-Baptiste lygiagrečiai dirbo su naująja Švedijos žvaigžde Zara Larrson, kuri kartu su Davidu Guetta atidarė Europos futbolo čempionatą. Donato klipo režisierė kuria Zaros koncertinio turo šou.

Kitas išlikęs švediškosios D. Montvydo komandos narys – dainos „Fly“ kompozitorius Jonas Thanderis, dirbantis su aukščiausios klasės žvaigždėmis. O kūrinio „Fly“ tekstą parašė Charly Masonas – žmogus, kurio pavardė minima 2014-ųjų „eurovizinės“ dainos nugalėtojos „Rise Like a Phoenix“ autorių eilutėje. Kaip tik šis kūrinys į tarptautines žvaigždes iškėlė Austrijos atlikėją Conchitą Wurst.

Savąjį kūrinį „Fly“ lietuvis D. Montvydas, užsienyje žinomas kaip Donny Montell, netrukus oficialiai pristatys pagrindinėje Švedijoje televizijoje. „Esu pakviestas į rytinę TV laidą, kuri pritraukia labai didelę auditoriją. Neseniai savo naują dainą ten pristatė ir „Eurovizijos“ ankstesnis nugalėtojas Mansas Zelmerlowas“, – šypsodamasis pasakojo atlikėjas.

Pasaulinė „Fly“ premjera neapsiribos Skandinavijos šalimis, į kurias pastaruoju metu ypač dažnai krypsta Donato akys. Šis kūrinys taip pat bus pristatytas Azijoje.

O štai ir didžioji staigmena!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis