7 programėlės, be kurių nuo šiol nebeįsivaizduosi kelionių

Išmanieji telefonai - visiška revoliucija kelonių industrijoje. Dar niekada nebuvo taip paprasta suplanuoti visą kelionę nuo nulio, taip pat ir keliauti turint išmanųjį yra daug lengviau.

Yra daug app‘sų, kurie palengvina mūsų kelionę. Nuo tokių, kurie padeda nepasiklysti nežinomame mieste, kuriame surašytos visos lankytinos vietos ir iki tokių, kurie išverčia daugiau nei 90 kalbų.

Žemiau rasi geriausius nemokamus kelionės app‘sus, kurie galės tave lydėti visos kelionės metu. Šios kelionių programėlės tikrai tau padės greičiau, lengviau ir pigiau susiplanuoti kelionę. Yra puiku, kai gali savo išmanųjį priversti dirbti visu pajėgumu, kad visi tavo poreikiai būtų išpildyti kelionės metu!

Kelionės planuotojas – TRIPADVISOR

Pirmas žingsnis - tiesiog reikia įvesti norimą aplankyti miestą. Ši puiki programėlė suteiks daug informacijos apie jį. Pažymėjus, kad šiame mieste lankysies pirmą kartą, programėlė dar labiau tau padės planuojant. Galės padėti rasti gerą viešbutį, parodys lankytinas vietas, kavines, net padės surasti tinkamą skrydį. Taip pat ši programa turi prieigą prie bendrų forumų, kuriuose vyksta diskusijos apie siūlytas vietas. Todėl tau nereikia remtis vien išpūstomis reklamomis, gali matyti, ką mano žmonės iš viso pasaulio.

TRIPADVISOR app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS" ir "Android" įrenginius.“

Apgyvendinimas - AIRBNB

Kitas žingsnis – kur gyvensi. Su šia programa gali išsinuomoti vietą pagal savo reikalavimus. Gali pasirinkti iš įvairių kriterijų, pavyzdžiui, kambario dydžio, nakvynių skaičiaus, maisto variantų, ar pageidauji kaimynų ar ne ir dar daug visko.

AIRBNB app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS" ir "Android" įrenginius.

Gyvenama vieta jau pasirūpinta, kitas žingsnis - bilietų rezervacija. Ši programa yra puiki rasti pigiausią skrydį pagal tavo pasirinktą pinigų sumą. Ji tau rodo skirtingas bilietų kainas,skirtingas oro linijas pasirinkta kryptimi ir visa tai palygina. Taip tavo bilietų užsakymas tampa dar lengvesnis, nes visų oro linijų pasirinkimą turi vienoje programoje. Tai vienas iš patogiausių būdų sutaupyti pinigų ir užsisakyti skrydį į pageidaujamą vietą.

SKYSCANNER app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS", "Android" ir "Windows įrenginius.

Pradėk pakuoti daiktus – PACKPOINT

Šis app‘sas padės patirti mažiau streso pakuojantis daiktus. Jei tu pamiršti įsidėti gyvybiškai svarbius dalykus kelionei kaip maudymosį kostiumėlį, fotoaparatą ar jo įkroviklį, tai ši programa kaip tik tau! Pirmiausia reikės užpildyti atostogų trukmę, nurodyti, verslo ar pramogų paskirtimi keliauji. Gavęs šią informaciją, packpoint automatiškai sugeneruos kontrolinį sąrašą pagal viešnagės orą tuo metu. Tu galėsi pridėti, atimti ir galiausiai tik pažymėti varnele kokius daiktus turi pasiimti, todėl šį kartą nieko nepamirši.

PACKPOINT app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS" ir "Android" įrenginius.

Vertėjas - GOOGLE TRANSLATE

Skrendant į užsienio šalį gali susidurti su absoliučiai nežinoma kalba, todėl Google Translate gali būti tavo vienintelis gelbėtojas. Ši programa turi neįtikėtinų funkcijų, kurios padės tau išversti tekstą, vaizdus, kalbą ar net realaus laiko vaizdą. Daugiau nei 90 skirtingų kalbų vienoje programoje, tai tikrai patogu.

GOOGLE TRANSLATE app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS" ir "Android" įrenginius.

Nuosavas gidas - GUIDDOO

Guidoo yra vienas geriausių ir paprasčiausių būdų tyrinėti savo naują lankytiną vietą. Programa suteikia nemokamą garso vadovą, svarbiausius orientyrus ir svetaines, leidžia tyrinėti objektus savo tempu.

GUIDOO app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS" ir "Android" įrenginius.

Wifi vietos- TVK WI-FI FINDER

Gali išleisti daug pinigų dėl tarptautinių duomenų naudojimo arba gali pirkti wifi ryšį iš savo viešbučio, bet tai gali būti brangu. Arba gali pasirinkti pigesnį variantą ir atsiųsti šią programą. Kaip rodo pavadinimas ši programa ieško artimiausio Wi-Fi. Savo duomenų bazėje turi daugiau nei 4,000,000 mokamų ir nemokamų Wi-Fi vietų iš daugiau nei 140 šalių. Tai app‘sas, kuris tikrai gali sutaupyti tau pinigų!

TVK WI-FI FINDER app‘są gali nemokamai atsisiųsti į savo "iOS" ir "Android" įrenginius.

Šios kelionių programėlės tikrai tau padės greičiau, lengviau ir pigiau susiplanuoti kelionę. Puiku, kai gali savo išmanųjį priversti dirbti visu pajėgumu, kad visi tavo poreikiai būtų išpildyti kelionės metu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis