Tai įdomu: įvertink savo gimtadienį pagal laimingumo skalę

Gimtadienis, švenčiamas ar ne, visuomet yra džiugi diena. Netikėtai užgriuvę svečiai, gėlės, dovanos, malonūs žodžiai ir nuoširdžios šypsenos paglosto širdį.

Pasirodo, jog yra tų, kurie gimtadienį nuo šiol gali švęsti dar džiugiau - jų gimimo diena pripažinta laimingiausia gimimo diena metuose!

Liepos 28 - būtent ši diena, anot britų mokslininkų, yra pati laimingiausia diena gimtadienių atžvilgiu. Britų tyrėjai apklausė virš 5, 000 tūkst. respondentų ir bandė išsiaiškinti jų emocijas gimtadienių aspektu. Pasirodo, jog liepą gimę yra labiausiai patenkinti savo gimtadieniu, kiek mažiau patenkinti - rugpjūtį bei birželį.

Liepos 28 d. buvo išrinkta laimingiausia diena dėl šių kriterijų: ji pakankamai saulėta, šią dieną dažnai išmokami atlyginimai ir tai pats vasaros vidurys. Dar vienas pastebėjimas - vasarą gimę žmonės yra sėkmingesni, mat net 12% visų Didžiosios Britanijos žmonių, gimusių liepą, uždirba daugiau nei 20 000 tūkst. svarų per mėnesį.

Žiemą švenčiami gimtadieniai, pasak apklausos, patys nelaimingiausi. Nelaimingiausia gimimo diena išrinkta gruodžio 16 d. - ji pakankamai šalta, arti Kalėdų, tačiau nepakliūnanti į švenčių dienų intervalą.

Įvertinti savo gimtadienį pagal laimės skalę gali ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis