Mėnesinių kalendoriaus programėlės: ar verta jomis naudotis?

Projekto „Paslaptis kelnaitėse“ dalyvė Akvilė tiesiog privalo pirmoji išbandyti visas naujoves, nesvarbu, ar tai būtų naujai pristatytas blakstienų tušas, ar patobulintas išmaniojo telefono modelis. O ką jau kalbėti apie pastarųjų programėles - Akvilės telefonas nuo jų tiesiog „lūžta“!

Tiesa, šiai greitą gyvenimo tempą mėgstančiai merginai viskas greitai pabosta, todėl nenuostabu, kad kartą pasinaudojusi programėle Akvilė ją tiesiog pamiršta. Bet kartais Akvilė pamiršta ne tik jas, bet ir... „tas dienas“, o kiekvieną kartą taip atsitikus pažada sau, kad nuo šiol ji kruopščiai viską užsirašys, kad tik apsaugotų save nuo netikėtumų.

Todėl Akvilė pasielgė moderniai - nusprendė išbandyti „tų dienų“ programėlę.

Turiu vieną nemalonią ydą: nuolat pamirštu svarbius, bet ne pačius svarbiausius dalykus. Tarkime, kad mylimiausioje parduotuvėje vyksta išpardavimas, tikrai neužmiršiu, tačiau kad mėgstamiausių aukštakulnių kulnas nulūžo atsiminsiu tik apsimovusi juos likus 5 minutėms iki vakarėlio.

Nepatikėsit, tačiau niekaip neprisimenu, kada tiksliai man turi prasidėti „tos dienos“. Bandžiau pildyti kalendorių, užsirašinėti kitoje sąsiuvinio pusėje - niekaip šis įprotis man „neprilimpa“. Todėl pagalvojau, kodėl gi neišbandžius programėlės specialiai mėnesinių kalendoriui, juk jei jau turiu tokią, kuri mano sudegintas kalorijas skaičiuoja ir liepia gerti daugiau vandens, programėlei ir „tas dienas“ galima patikėti.

Neslėpsiu, parsisiunčiau pirmąją programėlių paieškos pasiūlytą. Naudojimasis ganėtinai paprastas: tereikia įvesti tikslią praėjusių mėnesinių datą ir kiek paprastai jos trunka. Štai čia ir susidūriau su pirmąja bėda. Gerai, jog prisiminiau, kad pastarosios mėnesinės prasidėjo dieną prieš geriausios draugės gimtadienį, o kitos turėtų „atkeliauti“ maždaug šią savaitę, todėl įvedžiau standartinę 28 dienų periodo trukmę.

Ir ką jūs manot - programėlė po kelių sekundžių parodė, kad „susirgti“ turėčiau poryt ir paskaičiavo, kada gi tikėtis „tų dienų“ ateityje! Viskas, daugiau jokių netikėtumų ir nejučia pasibaigusių higieninių paketų spintelėje. O jums patarčiau rinktis tokią, kuri turi slaptažodį. Juk maža kas...


Užsakymo nr.: PT_64502074

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis