4 madingi šio rudens deriniai iš senų pamirštų drabužių (FOTO)

Artėjantis ruduo verčia vis dažniau praverti savo drabužių spintą ir neramiai klausti: ką rengtis šį sezoną, ar čia yra pasilikusi nors viena madinga suknelė arba striukė? Tačiau gal iš tiesų vertėtų atlapoti ne tik savo spintą, bet ir mamos jaunystės drabužių palėpę ar močiutės skrynią? Mados ratas nuolat įtraukia seniai pamirštas stiliaus detales ir šį sezoną iškylančias naujas. Otto.lt pristato praktišką keturių derinių 2016 – ųjų rudens sezonui gidą merginoms, padėsiantį iš senų užmirštų ir naujų drabužių sukurti madingą įvaizdį.

1. Solidus paltas

Iš savo paauglystės drabužių krepšio išsitraukite seną megztą, vienspalvį golfą. Elastingas audinys dažnai šį drabužį padaro universalaus dydžio. Kuo aukštesnė apykaklė, tuo geriau, mat ji pasitarnaus lyg šalikas, išlindęs iš po palto. Verta turėti net kelis megztus golfus, nes šį sezoną jie vėl madingi lyg 2000 – aisiais.

Įsigykite paltą, kuris Jus slėps nuo vėjo ir lietaus visą rudenį, po apačia dėvėkite megztą golfą. Dabar madingi solidūs, vyriško kirpimo didoki paltai. Panašūs į pernai dėvėtus, tik su daugiau detalių. Jeigu pernykštis paltas atrodė kaip vientisas audinys, tai šį sezoną atsargiai, nedideliais kiekiais grįžta išsiskiriančios detalės ir akcentai: metalinės segės, užtrauktukai, sagos.

2. Ilga suknelė

Pernykščių drabužių lentynoje ieškokite tos pačios trumpos odinės striukės. Arba, jeigu pasiseks, susiraskite prieš 25 metus madinga buvusią per didelę (ang. oversize) džinsinę striukę su pašiltinimu.

Įsigykite ilgą suknelę arba sijoną žemiau kelių. Nors moteriškumui madoje nuolat „kerpama uodega“ ir užuot išryškinus moteriškas linijas vis pereinama prie „unisex“ arba sportinio įvaizdžio, šį rudens sezoną išlieka madinga ilga, žemę šluojanti suknelė bei pusilgis sijonas žemiau kelių. Sijonai gali būti kietesnio, šilto audinio. Derinkite kartu su odine arba džinsine striuke.

3. Karalienės palaidinė

Iš močiutės papuošalų skrynios išsitraukite masyvią segę. Ją sekite ant tokios pat karalieniškos palaidinės.

Įsigykite vienspalvius marškinius arba palaidinę platėjančiomis rankovėmis. Kartu su močiutės sege sukursite šį sezoną madingą Renesanso damos įvaizdį.

4. Mėgstamiausias megztinis

Iš palėpės ištraukite senus baltus trumpus arba vidutinio ilgio marškinius, nedėvėtus pastarąjį dešimtmetį, kai madingas buvo didesnis ilgis.

Įsigykite naują kašmyro megztinį, kuris dėl savo jaukumo galbūt taps mėgstamiausiu rudens megztiniu. Iš po jo išlindusi marškinių apačia bei apykaklė sukurs dvilypį įvaizdį: griežtą ir kartu švelnų. Prie šio derinio puikiai tiks ilgos arba pusilgės kelnės, džinsai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis