5 džinsų tipai pagal figūrą: atrodys tarsi jums skirti

Džinsai – tai drabužis, neturintis galiojimo laiko, aptinkamas beveik kiekvienoje spintoje ir… dažnai nuvertinamas. Juk neretai kalbant apie mažai dėmesio išvaizdai skiriančias moteris sakoma – ai, džinsų ir marškinėlių tipas… Jeigu anksčiau taip galvojai, tai liaukis tuoj pat, mat džinsai – toli gražu ne pilkos, pamiškės trobelėj gyvenančios pelytės sermėga.

Mamytės džinsai


Ši džinsų tipas pavadinimą gavo dėl itin patogaus paaukštinto liemens. Tokiu būdu atsiranda gerokai daugiau vietos tavo riestam užpakaliukui, o ir pilvas visuomet „jaus ribas“, tad dėvėdama tokius džinsus galėsi būti tikra, jog visos tavo kūno dalys yra tiksliai tose vietose, kur jas padėjo motina gamta. Idealiai tinka smėlio laikrodžio ar kriaušės tipo figūroms, apdovanotoms pilnesne apatine kūno dalimi. Derink drauge su megztiniais ir džemperiais ligi liemens bei nepamiršk segėti minimalistiško, vyriško tipo diržo!


Mamytės džinsai
Mamytės džinsai
Vida Press


Plačiomis klešnėmis


Džinsai tiesiomis, su vėju flirtuojančiomis klešnėmis, gali tapti puikiausiu tavo įvaizdžio elementu. Derink drauge su megztiniais, sportiniais marškinėliais, marškiniais, sportiniais bateliais ar aukštakulniais – dėvėjimo variantų daugybė! Idealiausiai šis siluetas tinka liniuotės figūros tipo merginoms. Jeigu nuspręsi, jog norėtum leistis į ilgalaikius santykius su tokiomis kelnėmis nepamiršk esminio dalyko – tokie džinsai neturi atrodyti per dideli. Plačios telieka tik jų klešnės, o liemens ir klubų linija lai išlieka dailiai pabrėžta. Juk džinsai – maišai atgyvenę, tik tavo vaikystės albumo ir senų svajų, kada nors atsibusti Britne herojai.


Džinsai plačiomis klešnėmis
Džinsai plačiomis klešnėmis
Vida Press


Plėšyti


Vienas juokingesnių šiuolaikinės mados paradoksų – plėšyti džinsai neretai kainuoja gerokai daugiau nei sveiki. Tačiau ar gi mes būsime tokios paniurėlės, kad į tai kreiptume dėmesį? Juk ir atrodo jie neretai gerooookai stilingiau už atsibodusius, tvarkingus džinsiukus. Visgi, jeigu spintoje rikiuojasi nemenka armija paprastų, tiesaus kirpimo džinsų, kurie savo geriausias dienas jau nugyveno, tačiau tebėra laikomi nešiojimui „po namus“ ar „į kaimą“, griebk peiliuką popieriui pjaustyti ir papuošk juos stilingomis skylėmis. Plėšyti džinsai tinka kiekvienam figūros tipui, svarbiausia, jeigu skylamušės darbą nuspręsi atlikti pati, įplyšimų nedaryk plačiausiose ir aptempčiausiose kelnių vietose. Išbandyk po apačia dėvimų drąsių tinklinių ar dekoruotų pėdkelnių bei plėšytų džinsų derinį!


Plėšyti džinsai
Plėšyti džinsai
Vida Press


Trumpinti


Patrumpinti džinsai vis dar karaliauja mados topuose. Vis gi ne kiekviena tendencija tinka ar yra privaloma nešioti masiškai. Tokios kelnės dera obuolio ir liniuotės tipo figūroms, mat būtent šie tipai paprastai būna apdovanoti ilgiausiomis galūnėmis. Rinkdamasi tokias kelnes būtinai atkreipk dėmesį į tai, kurioje vietoje užsibaigia klešnė. Jeigu ties plačiausia blauzdos vieta – bėk nuo tokių rėkdama ir neatsigręždama, mat niekas taip smarkiai nesubjauroja figūros, kaip per pusę blauzdą nukerpančios kelnės. Radusi tinkamus tokio tipo džinsus, mėgaukis mados divos aura ir derink su visais turimais batais ir bateliais, megztiniais, švarkeliais ir striukėmis bei džiaukis kasdien stilingu įvaizdžiu!


Patrumpinti džinsai
Patrumpinti džinsai
Vida Press


Platėjantys


Platėjantys, paaukštintu liemeniu džinsai – be galo elegantiškas drabužis. Idealiai atrodo derinamas su lengvo audinio marškiniais ir palaidinėmis, trumpais, minkštais megztukais aukštu kaklu ar paprastais sportiniais marškinėliais. Puikiai tinka visų tipų figūroms, tačiau ypatingai dailiai atrodo dėvimi kriaušaičių. Beje, čia stebimas ir vienas įdomesnių proporcijos mokslo triukų – drauge su platėjančiomis kelnėmis avimi smailianosiai bateliai, kažkokiu magišku būdu sugeba siaurinti klubus.


Platėjantys džinsai
Platėjantys džinsai
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis