6 būdai, kaip savo stiliuje pritaikyti perlus

Nuo perlų vėrinio iki auskarų su perlų lašeliais – tai klasikiniai papuošalai, kuriuos mėgsta ne viena moteris. Tačiau kaip dėvėti papuošalus iš perlų ir prie ko juos derinti?

Nuo senų senovės papuošalai iš perlų buvo karališkųjų asmenų ir turtingųjų skiriamasis ženklas. Šie papuošalai – nesenstanti mados klasika, tačiau reikėtų žinoti kelis dalykus, kad atrodytumėte žavingai. Taigi pateikiame 6 patarimus, kaip nešioti papuošalus su perlais.


1. Rinkitės prabangą. Kaklo vėrinys su dideliais perlais gali būti puikus akcentas, tinkantis prie kokteilinės suknelės ar kitos iškilmingos aprangos.


Iškilmingoms progoms
Iškilmingoms progoms
Shutterstock nuotr.


2. Sluoksniuokite perlus. Įvairaus ilgio perlų karoliukai ir skirtingo skersmens perliukai sukurs dramatišką efektą.


Sluoksniuokite
Sluoksniuokite
Shutterstock nuotr.


3. Vienas perlas. Vėrinys su išskirtiniu perlų akmeniu – tai klasika, kuri tiks tiek dienos metu, tiek vakare. Toks vėrinys gali papildyti kasdienį jūsų įvaizdį ir puikiai tiks net prie marškinėlių ir džinsų. Toks vėrinys taip pat puikus pasirinkimas ir ofise, kai dėvite švarkelį ar netgi megztinį. Auskarų pora su perlais taip pat dera ir prie kasdienės išvaizdos, ir prie iškilmingos aprangos.


Vienas perlas
Vienas perlas
Shutterstock nuotr.


4. Žaiskite su vėrinio ilgiu. Skirtingo ilgio perlų vėrinys gali padėti sukurti skirtingą įspūdį. Norėdami sukurti šiuolaikišką įvaizdį, pabandykite visai trumpą, prie pat kaklo perlų vėrinį. O štai vidutinio ilgio perlų vėrinys, žinomas kaip princesei tinkamas vėrinys. Ilgas perlų vėrinys dar vadinamas operos ilgio kaklo papuošalu ir atrodo itin elegantiškai.


Vėrinio ilgis
Vėrinio ilgis
Shutterstock nuotr.


5. Nebijokite pademonstruoti savo papuošalus. Palaidinės, suknelės ir megztiniai su įprastomis iškirptėmis efektyviai atskleidžia perlų vėrinius. Jei nešiojate perlų auskarus, tuomet nubraukite plaukus atgal ir susukite į kuodą – tai klasikinė išvaizda, pabrėžianti jūsų papuošalus.Parodykite papuošalus
Parodykite papuošalus
Shutterstock nuotr.


6. Sukurkite kontrastą. Rinkitės tamsių atspalvių, vienspalvius drabužius ar jų elementus – tai ypatingai išryškins baltus perlus. Ryškios spalvos ar raštuoti audiniai nukreipia dėmesį. Klasikinis įvaizdis – maža juoda suknelė ir perlų vėrinys.


Kontrastas
Kontrastas
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis