Paryžiuje – neįtikėtina Ingos Bagdonaitės sėkmė: grožio meistrų „olimpiadoje“ lietuvė iškovojo šeštąją vietą!

Kasmet Prancūzijos sostinėje rengiamoje aukščiausio lygio pasaulio grožio meistrų čempionate „OMC Hairworld“ šį pirmadienį išdidžiai skambėjo Lietuvos vardas ir scenoje pasirodė trispalvė.

žGarsiausia mūsų šalies plaukų koloristė Inga Bagdonaitė su komanda tapo VI vietos nugalėtojais ir dar kartą pasauliui priminė Lietuvos vardą.

 

Varžytis dėl geriausiųjų titulo į Paryžių susirinko net 45 valstybių atstovai, savo šalyse pripažinti geriausiais specialistais. Iš Lietuvos į grožio meistrų „olimpiada“ vadinamą konkursą vyko dvi dešimtys dalyvių, kurių darbai varžėsi skirtingose kategorijose.


Šįsyk didžiausia sėkmė nusišypsojo bene garsiausiai Lietuvos plaukų koloristei Ingai Bagdonaitei. Kaunietė su savo komanda išrinkta į geriausiųjų planetos specialistų šešetą Senior Ladies Creative Hair Color & Style rungtyje.

 

„Vis dar sunku patikėti, - šypsenos ir laimės ašarų neslepia garsioji kaunietė. - Man pavyko ne tik gauti galimybę atstovauti Lietuvą tokio lygio konkurse, bet ir parodyti pasauliui, kad savo šalyje turime nuostabių ir talentingų plaukų stilistų – koloristų! Kalbu ne tik apie save, o apie visą 20 profesionalų delegaciją, į Paryžių atvykusią iš Lietuvos. Parvežame ne vieną medalį, kuriuos iškovoti padėjo mūsų vienybė.“

 

Galimybę I.Bagdonaitei ir kitiems Lietuvos specialistams atstovauti mūsų šalį prestižiškiausiame pasaulio grožio meistrų čempionate suteikė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija, kurios prezidentė Jolanta Mačiulienė Paryžiuje asmeniškai rūpinosi kiekvienu delegacijos nariu.

 

Inga atskleidžia, kad pasiruošimas čempionatui užtruko tris mėnesius, teko paaukoti vasarą su šeima, draugais ir net asmenines šventes. O siekiant nepriekaištingo rezultato prireikė net šešių „galvų“ – taip garsioji plaukų stilistė vadina muliažus, ant kurių kuriamos šukuosenos. Tačiau išgauti unikalių atspalvių šukuoseną nebuvo vienintelė užduotis. „Didžiausias iššūkis buvo ant atsivežto muliažo per 35 minutes ne tik sukurti šukuoseną, kuri geriausiai atskleistų mano pasirinktas spalvas, bet ir pristatyti šiam įvaizdžiui parinktą aprangos stilių. Savo lėlei–muliažui suteikiau Meilės vardą, o į Prancūziją iš Lietuvos ji keliavo ir su specialiai sukurtu makiažu“, - čempionato pasirengimo užkulisius atskleidžia I.Bagdonaitė, savo darbui suteikusi itin prasmingą pavadinimą „Už meilę – laisvę ir toleranciją“.

 

Visus tuos tris mėnesius ji savaitgalius leisdavo su pasaulinio lygio grožio konkursų teisėju Robertu Sakalausku, padėjusiu Ingos kūrybos procesui „įtilpti“ į tas lemiamas 35 minutes. Ne ką mažesnį palaikymą lietuvė jautė ir Paryžiuje, kur visą laiką greta jos buvo dukterėčia, taip pat plaukų specialistė Vanesa Bagdonaitė, grožio pasaulyje jau žengianti garsiosios tetos pramintu keliu.

 

Aš vykau dalyvauti ir laimėti, savo pergale tikėjau, nes vykau su nuostabia komanda! Mes jau ne kartą įrodėme, kad dirbdami drauge esame nenugalima jėga“, - sako kaunietė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis