8 aprangos gudrybės iš stilingųjų prancūzių lūpų

Jei nė karto nesi buvusi Prancūzijoje, tuomet iš nuotraukų socialiniuose tinkluose ar filmuose tikrai esi mačiusi, kaip stilingai visuomet atrodo prancūzės. Jos sugeba suderinti subtilią eleganciją su maištininkių įvaizdžiu, todėl daugelis teigia, jog prancūzės yra tikros stiliaus ikonos.

Sako, kad stiliaus pojūtis yra įgimtas. Ypač prancūzėms! Vis dėlto išsiugdyti jį įmanoma. Štai 8 patarimai iš Prancūzijos stileivų, kaip atrodyti taip, kad visi žvilgsniai kryptų į tave.


Nebijok eksperimentuoti. Sunku nupasakoti prancūzių stilių, nes jis labai savitas. Derindamos netikėčiausius derinius jos sugeba sukurti puikų tiek gatvės, tiek oficialų stilių, todėl ir tu nevenk pažaisti su deriniais. Tik visuomet jausk saiką prancūzės negali pakęsti stiliaus  „pasipuošiau viskuo, ką šiandien radau drabužių spintojeMoteris Paryžiaus gatvėje
Moteris Paryžiaus gatvėje
Vida PressBūtina turėti odinį švarkelį. Be šio aprangos akcento prancūzės iš namų nekeliauja. Švarkelius jos derina tiek prie džinsų, tiek prie puošnių suknelių. Švarkelis suteikia kietos panelės įvaizdį, kad ir ką prie jo derintum.


Modelis Jacquelyn Jablonski
Modelis Jacquelyn Jablonski
Vida Press


Nepaimainomi žemakulniai. Aukštakulniai gražu, tačiau prancūzės juos mielai maino į patogius laivelius, kurie dera prie bet kokių drabužių. Dar vienas variantas odiniai, grubaus stiliaus žemakulniai. Žiūrėk, kaip puikiai jie tinka prie prancūzių pamėgtų skrybėlaičių.


aktorė Clémence Poésy
aktorė Clémence Poésy
Vida Press


Nepersistenk su kulnais. Prancūzės batelius su milžiniškais kulnais palieka spintos gilumoje. Jos mieliau renkasi batelius vidutinio ilgio kulnais. Jie yra nepamainomi vakarėliuose, kur reikia nemažai vaikščioti.


Aktorė  Léa Seydoux
Aktorė Léa Seydoux
Vida Press


Švarkelis visiems gyvenimo atvejams. Einant į oficialius renginius įprasta merginas matyti pasipuošusias suknelėmis, o štai prancūzės viską verčia aukštyn kojomis ir renkasi kostiumėlius. Gali pasirinkti ir moteriško smokingo variantą, kuris buvo sukurtas žymaus dizainerio Yves Sainto Laurento, tik tuomet derink puošnesnius aksesuarus. Nelinkusi tokiam drąsiam įvaizdžiui? Kopijuok modelį Camille Rowe.


Modelis Camille Rowe
Modelis Camille Rowe
Vida Press


Juoda spalva visada išeitis. Merginos, prijaučiančios prancūzių stiliui, žino, jog juoda spalva tinka visiems gyvenimo atvejams. Vieni teigia, jog dievinantys juodą yra nuobodūs ir snobiški, tačiau prancūzės žino, jog tikrai klasiškas stilius slypi juodos spalvos pasirinkime.


Modelis Lou Doillon
Modelis Lou Doillon
Vida Press


Coco Channel visuomet mintyse. Prancūzėms stiliaus ikona daugelį metų yra garsioji dizainerė Coco, todėl ir jos kurtą stilių prancūzės dievina.


Aktorė Astrid Bergès Frisbey
Aktorė Astrid Bergès Frisbey
Vida Press


Žinok savo stilių. Visos prancūzės pasakys svarbiausia ne išlikti stilinga, o žinoti, koks yra tavo stilius ir laikytis jo nepaisant to, kokie mados vėjai siaučia aplinkui. Pasitikėk savimi ir visuomet išlaikyk savitumą.Moteris Paryžiaus gatvėje
Moteris Paryžiaus gatvėje
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis