Idealiai tinkantis maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Kai saulė vis stipriau šildo, o dienos ilgėja, vis daugiau moterų pradeda galvoti apie laukiančias vasaros linksmybes, poilsį prie jūros ar ežero, ir, žinoma, apie tinkamą maudymosi kostiumėlį. Tai nėra lengva užduotis, nes maudymosi kostiumėlis turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir būti patogus, taip pat pabrėžti figūros privalumus ir, jei reikia, paslėpti trūkumus.

Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį


Pirma, svarbiausia atkreipti dėmesį maudymosi kostiumėlio į dydį. Kad ir koks patrauklus gali atrodyti kostiumėlis, jei jis bus netinkamo dydžio, jį dėvėti bus nepatogu, o tai kels diskomfortą. Prieš perkant internetu, rekomenduojama pasimatuoti savo krūtinės, juosmens ir klubų apimtis, ir palyginti su parduotuvės dydžių lentele.


Antra, svarbu išsirinkti maudymosi kostiumėlį, kuris tinka jūsų kūno formai. Kai kurie modeliai geriau tinka moterims su didesnėmis krūtimis, kitos – su siauresniais klubais, ir pan. Be to, reikia atsižvelgti į tai, ar planuojate labiau mėgautis saule, ar aktyviai plaukioti ir mėgautis vandens pramogomis – skirtingoms veikloms gali reikėti skirtingų kostiumėlių.


Koks kostiumėlis tinka kokiai figūrai


Figūrų tipai
Figūrų tipai
Schutterstock nuotr.


Obuolio formos figūra: apvalesnis pilvukas, pilnesnės krūtys ir užpakaliukas.


Moterims, turinčioms obuolio formos figūrą, rekomenduojami maudymosi kostiumėliai su aukštu liemeniu. Taip pat atkreipkite dėmesį į prakirpimus kelnaičių šonuose – gilesni įkirpimai optiškai prailgina ir pabrėžia kojas. Pasižvalgykite ir į itin populiarius „monokinius“, tankinius. Patartina rinktis tamsesnių spalvų maudymosi kostiumėlius ir vengti įvairiausių raukinukų ir kitų detalių, išryškinančių apvalumus (nebent tokio efekto ir siekiate – atkreipti dėmesį į savo apvalumus).


Smėlio laikrodžio figūra: siauras liemuo, o krūtinės ir klubų plotis maždaug vienodas.


Moterims su šia figūra, tinka bet koks maudymosi kostiumėlis. Minimalistinio stiliaus vientisas maudymosi kostiumėlis ar atskiras maudymosi kostiumėlis su klasikine apatine dalimi (nepažemintu ar nepaaukštintu liemeniu) dar labiau pabrėš jūsų figūros proporcingumą. Patartina rinktis tokius maudymosi kostiumėlių modelius, kurie vienodai pabrėžia tiek viršutinę, tiek apatinę dalis.


Kriaušės formos figūra : būdingi platesni klubai ir apvalus užpakaliukas.


Moterims, turinčioms kriaušės formos figūrą, rekomenduojami maudymosi kostiumėliai, kurie pabrėžia krūtinę ir juosmenį, pavyzdžiui, viršutinė dalis gali būti atviresnė, o maudymosi kostiumėlio kelnaitės turėtų būti uždaresnės – šortukų ar sijonėlio tipo. Reikėtų vengti nedidelių kelnaičių, išraiškingų aksesuarų apatinėje dalyje.


Stačiakampio formos figūra: neišraiškingas liemuo, siauri pečiai ir klubai.


Moterims, turinčioms stačiakampio formos figūrą, ypatingai tinka maudymosi kostiumėliai, kurie turi ryškesnių ir masyvesnių detalių bei aksesuarų. Šios detalės optiškai prideda svorio tose vietose, kur trūksta formų. Atkreipkite dėmesį į monokinius su išpjautais šonais ties juosmeniu – tai sudarys išraiškingesnio liemens iliuziją.


Vasaros sezonas – tai laikas, kai galite nevaržomai pasidžiaugti saule, vandeniu ir mėgautis savo išvaizda. Visiškai nesvarbu, kokios figūros esate, vasaros malonumais mėgautis gali visi – išsirinkite jums patinkančią, tinkančią ir patogią paplūdimio aprangą ir pirmyn – kurkite nuostabius vasaros prisiminimus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis