Aktorė Megan Fox patyrė raudonojo kilimo stiliaus nesėkmę: „Tai jau per daug vulgaru“

Aktorė Megan Fox atrodė seksualiau nei bet kada anksčiau, vilkėdama permatomą juodą LaQuan Smith suknelę, kuri apnuogino jos krūtinę.

Ketvirtadienio vakarą „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ išleidimo vakarėlyje „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ pasirodžiusi Megan Fox traukė visų akis. M. Fox, kuri yra viena iš ikoninių kasmetinio numerio viršelio merginų, pademonstravo ugninę šukuoseną ir papuošė savo išvaizdą išskirtiniais „Le Vian“ papuošalais.Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


M. Fox galiausiai sugebėjo išvengti visiškos stiliaus katastrofos ir netyčia nepademonstravo savo krūtinės, kaip tai įprasta garsenybėms, pasirinkusioms tokią atvirą suknelę. Tačiau žmonės socialinėje žiniasklaidoje vis dar turėjo daug ką pasakyti apie itin atvirą aktorės stilių.


„Anksčiau ji buvo seksuali net nesistengdama (vienas iš dalykų, kuriuos joje mėgau labiausiai). Dabar ji stengiasi būti per daug seksuali, bet tai neveikia“, – vienas žmogus sukritikavo aktorės stilių. „Ši suknelė atrodo tokia vulgari. To jau per daug“, – rašė kitas. „Atleisk savo stilistą, Megan“, – pasiūlė kitas komentatorius.


Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


Kaip jūs vertinate tokią itin atvirą M. Fox išvaizdą?Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis