Įspūdingomis „Chanel“ mados namų suknelėmis puošėsi Kanų kino festivalio žvaigždės

Kanų kino festivalis yra vienas prestižiškiausių ir svarbiausių kino festivalių pasaulyje. Tai unikali galimybė atrasti naujų talentų, pamatyti ryškiausias kino žvaigždes ir sudaryti sąlygas įvairiems kūrėjams susitikti bei keistis idėjomis.

Šiek tiek istorijos


Kanų kino festivalis buvo įkurtas 1946 metais kaip alternatyva Italijos Venecijos kino festivaliui, kuris tuo metu buvo laikomas per daug politizuotu. Nuo to laiko festivalis išaugo į svarbiausią kino renginį, pritraukiantį tūkstančius kino mylėtojų ir profesionalų iš viso pasaulio. Festivalis vyksta kasmet Prancūzijoje, Šiaurės Rytų Paryžiaus kurorte Kanuose.


Pagrindinės apdovanojimų kategorijos


Šio festivaliu metu yra įteikiami apdovanojimai. Kanų kino festivalyje vienos iš pagrindinių apdovanojimų kategorijų yra šios: geriausias filmas, geriausias režisierius, geriausias aktorius ir aktorė.


Tendencijos ir pokyčiai


Per savo gyvavimo istoriją Kanų kino festivalis prisidėjo prie daugelio kino industrijos pokyčių ir tendencijų. Nuo pat pradžių festivalis skyrė ypatingą dėmesį naujiems talentams, ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tai leido atsiskleisti daugumai šiuolaikinių kino režisierių. Be to, festivalis visada bandė išlaikyti balansą tarp komercinių filmų ir labiau eksperimentinių, meninių darbų.


Raudonasis kilimas


Kanų kino festivalyje visuomet galima pamatyti gausybę pasaulinio garso žvaigždžių, kurios dalyvauja renginyje, rodo savo naujausius darbus ir rengia spaudos konferencijas. Kanų festivalio raudonasis kilimas yra vieta, kurioje susirenka kino pramonės elitas, spauda ir žiūrovai, siekiantys užfiksuoti įsimintinausias akimirkas.


Būtent raudonasis kilimas yra viena iš pagrindinių renginio sudedamųjų dalių – tai vieta, kurioje pasaulinio lygio žvaigždės ir kino industrijos veikėjai pristato naujausius savo darbus. Festivalio metu žvaigždės eina raudonuoju kilimu, demonstruodamos aukščiausio lygio mados namų sukneles, aprangą, aksesuarus ir pan. Tai viena geriausių progų pamatyti naujausias mados tendencijas, susipažinti su naujausiais mados namų darbais ir tiesiog mėgautis šou.


„Chanel“ mados namai


Kiekvienais metais žvaigždės siekia įspūdingai atrodyti ir patraukti žiūrovų bei žiniasklaidos dėmesį. Aukščiausio lygio mados namai, tokie kaip Chanel, Dior, Louis Vuitton, Versace, Valentino ir daugelis kitų, taip pat aktyviai dalyvauja festivalyje ir savo darbais puošia pasaulines žvaigždes.


Chanel yra vienas iš labiausiai pripažintų mados namų pasaulyje, o Kanų kino festivalis yra vieta, kurioje ši kompanija dažnai pristato savo naujausius suknelių ir aksesuarų dizainus.


Šiais metais Chanel mados namai puošė tokias garsenybes kaip aktorė Brie Larson, režisierė Audrey Diwan, modelis Charlotte Casiraghi, aktorė Maiwenn ir kt.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis