8 drabužiai, kurių 2017 tavo spintoje neturėtų likti (FOTO)

Šoų drabužių ar aksesuarų reikėjo atsikratyti jau praėjusiais metais, todėl jei jie vis dar užsiliko tavo spintoje, kaipmat juos pašalink. Kad ir kaip būtum prie jų prisirišusi, žinok - tokie drabužiai jau senokai pasitraukė iš mados olimpo. Venk:

1. Labai. Labai. Labai aukštų aukštakulnių. Su tokiais aukštakulniais dauguma merginų ne tik sunkiai vaikšto, bet ir atitolsta nuo mados tendencijų. Kur kas madingesni šiuo metu žemesnio kulno batai arba batai su neaukštomis platformomis. Ir stilinga, ir jokių baimių įkristi į pusnį!

#newshoes #inlove #beaut #black #high #winter #boots 💀

A photo posted by Shannén Mcdonald (@shannenmcdonald) on Nov 6, 2016 at 8:45am PST

2. Timpių, primenančių kelnes. Daugelis merginų vis dar neįsisavina svarbios tiesos - timpės NĖRA kelnės, tad jas reikėtų rinktis prie sijono ar suknelės. Su aptempiančiomis timpėmis daugelis merginų atrodo juokingai, ypač kai šios išryškina jų figūros trūkumus.

3. Ryškių pėdkelnių. Ryškios pėdkelnės puikiai tinka, kai trokšti pabrėžti įvaizdį, tačiau ateinančiais metais rinkis blankesnio atspalvio pėdkelnes.

4. Palaidinių ar megztinių su kvailais užrašais. Įvairiausios nukopijuotos dizainerių namų emblemos (neretai parašytos su klaida!), banalūs užrašai, skaičiai, visiškai tarpusavyje nesuderinamos raidės... Tai turi baigtis! Rinkis vienspalvius arba dryžuotus marškinius bei palaidines - jie ateinantį sezoną bus kur kas madingesni.

5. Palaidinių su itin gilia iškirpte. Tokios palaidinės - tikra atgyvena, ypač, jei krūtinė sukeliama liemenėlės pagalba. Venk tokio vulgaraus įvaizdžio. Šaltuoju metų sezonu itin madingos palaidinės su kaklu, kurias drąsiai gali rinktis tiek keliaudama į universitetą, tiek ir į pasimatymą.

6. Kaklo puošmenų. Kad ir kaip jas mylėjome 2016 - aisiais, ateinančiais metais su jomis reikėtų atsisveikinti. Bent jau taip teigia garsiausi mados dizaineriai. Hm, chockerius pamilusioms bus gana sunkokai išsiskirti su šiomis puošmenomis...

Heart of gold . . . . #stylist #fashionblogger #fashionable #photooftheday #fblogger #editorial #streetstyle #fashion #ootd #model #modellife #stylish #styling #modemtl #photoshoot #fashionphoto #minimalistfashion #minimalist #igersmontreal #beautiful #girl #fashionista #styleblogger #styleinspiration #instastyle #igersmontreal #montreal

A photo posted by Cynthia & Kacendra (@alldressedgals) on Nov 8, 2016 at 6:50am PST

7. Oversized akinių. Mados prognozuotojai teigia, jos ateinančių metų šiltąjį sezoną karaliaus kiek mažesni akiniai, o musės akinius verta palikti giliai stalčiuje.

#cutie#blondiegirl ✨⚡️

A photo posted by woman's FASHION VOYAGE PARIS🦄💕 (@_fashion_voyage) on Nov 8, 2016 at 6:48am PST

8. Blankių megztinių. Ateinantis sezonas vėl blizgės - žerės, raštuosis ir banguosis, todėl tikrai neverta garderobo pildyti niūriai atrodančiais megztiniais. Palik juos dėvėjimui po namus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis