„Moschino“ palieka kūrybos direktorius Jeremy Scott: pareigas ėjo 10 metų

Jeremy Scott palieka „Moschino“ kūrybos direktoriaus pareigas.

Italijos mados prekės ženklas pirmadienį paskelbė, kad tenka išsiskirti su kūrybos direktoriumi. J.Scott buvo „Moschino“ kūrybos direktorius nuo 2013 m. spalio mėn. Viena jo įsimintiniausių kolekcijų buvo 2014 m. rudens debiutinė kolekcija su „McDonald's“ įkvėptomis auksinėmis arkomis, „Hershey“ stiliaus šokoladiniais chalatais, Kempiniuko Plačiakelnio veidais ir daugiau popkultūros nuorodų.


Prekės ženklo atsiųstame pranešime spaudai dizaineris buvo pagirtas: „J. Scott sukūrė prekės ženklo palikimą, su savo bebaimiu pop-camp stiliumi ir labai geru humoru“.„Moschino“ palieka kūrybos direktorius Jeremy Scott: pareigas ėjo 10 metų
„Moschino“ palieka kūrybos direktorius Jeremy Scott: pareigas ėjo 10 metų
Vida PressJ. Scott taip pat pasidalijo savo išgyvenimais. „Šie pastarieji 10 metų „Moschino“ buvo tikra kūrybiškumo ir vaizduotės šventė. Aš taip didžiuojuosi palikimu, kurį palieku“, – rašė J. Scott.


Tarp daugybės įdomių kolekcijų, kuriuos J. Scott sukūrė per daugelį metų, taip pat yra ir įspūdingi garsenybių įvaizdžiai: Katy Perry sietynas 2019 m. Met Gala renginyje, Kim Kardashian pinigais padengta tranšėja bei Lizzo animacinės herojės Jessica Rabbit įkvėpta VMA 2019 m.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis