6 stilingiausių 2023 m. auskarų tendencijos: kuo puoštis?

Papuošalų pasaulyje mados keičiasi kas sezoną. Nenuostabu, kad ir auskarų mados su metais kinta. Tiesa, auskarų puošyboje dominuoja ir klasikiniai modeliai, nesikeičiantys metų metus. Kokie auskarai šiuo metu madingiausi?

Auskarai - žiedai


Šis klasikinis auskarų modelis niekada neišeina iš mados. Jie simbolizuoja stiprybę ir tarptautinę madą. Vis dėlto šiais metais žiedo formos auskarai - kaip niekuomet populiarūs. Galima rinktis tiek masyvesnius, tiek kuklesnius, labiau minimalistinio dizaino žiedo formos auskarus.
Blizgaus metalo auskarai


Stilingiausias įvaizdžio akcentas - blizgaus metalo auskarai. Jie tikrai pavers kiekvieną moterį vakaro karaliene ir suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi. Rinkis ryškius, primenančius meno kūrinį auskarus ir žavėk visus aplinkinius.
Geometrinių formų auskarai


Įvairių geometrinių formų, futuristiniai ir bet kokie įdomesni auskarai šį sezoną karaliauja madingiausiųjų gretose. Galima rinktis ir skirtingų porų auskarus. Jie nebūtinai turi būti panašaus stiliaus ar formų. Skirtingi auskarai pagyvins bet kokį įvaizdį.
Perliniai auskarai


Perlai yra universalūs ir puikiai atrodo bet kokios formos. Šiuo metu perlai karaliauja ir tendencijų viršūnėse. Auskarai su perlais - visiška klasika, kuri madinga ir šiais metais. Rinkis įdomesnės formos ar atspalvio auskarus su perlais.

Gyvūnų figūros


Šiais metais madingos auksinės ar sidabrinės gyvūnų figūrėlės. Galima rinktis įvairiausio stiliaus ar formos gyvūnus primenančius auskarus, kurie pagyvins bendrą įvaizdį, suteiks jam išskirtinumo.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis