Serialo „Trečiadienė“ žvaigždė Jenna Ortega demonstruoja herojės įkvėptą stilių: odė juodai spalvai

Jei dar nežiūrėjai naujausio „Netflix“ serialo „Trečiadienė“, kurioje vaidina aktorė Jenna Ortega, tikrai reikėtų jį įtraukti į savo sąrašą.

Režisieriaus Tim Burton aštuonių dalių serialas seka legendinės Addamsų šeimos dukters gyvenimą, o gerbėjai jau yra apsėsti Trečiadienės herojės ir aktorės, kuri atlieka jos vaidmenį. Visai neseniai Jenna atskleidė, kad, kaip ir jos personažas, ji anksčiau domėjosi makabriškumu. „Trečiadienė tokia keistuolė, o aš taip pat esu tokia keistuolė. Darydavau mažų gyvūnų skrodimą, kai buvau jaunesnė“, – interviu „Wired“ dalijosi žvaigždė. Dabar atrodo, kad naujausi Jennos aprangos pasirinkimai, kuriuos kuravo stilistas Enrique Melendez, taip pat primena jos alter-ego ekrane.


Nuo juodų nėrinių detalių iki uniformų su apykakle – gotikinis romantiškas Jennos stilius yra nuotaikingai prašmatnus. Štai keletas aktorės įvaizdžių, atitinkančių Trečiadienės personažą.


Praėjusios savaitės trečiadienį Los Andžele vykusioje pasaulinėje serialo premjeroje Jenna dalyvavo pasipuošusi juoda „Versace“ suknele su permatomomis nėrinių plokštėmis, skeltuku iki šlaunų ir atitinkamu šydu.Jenna Ortega
Jenna Ortega
Vida Press


Pasirodžiusi „The Today Show“, aktorė išėjo iš laidos vilkėdama mokyklinės uniformos įkvėptą „Dolce & Gabbana“ kostiumą. Trečiadienės stiliaus įkvėpimas - akivaizdus.


Jenna Ortega
Jenna Ortega
Vida PressJimmy Kimmel Live laidoje pasirodžiusi aktorė dėvėjo gotikinę Dion Lee suknelę, atidengusią dailias aktorės kojas.Jenna Ortega
Jenna Ortega
Vida Press


Jenna nėrinius iškeitė į lengvo audinio klostes per 2-ąją kasmetinę „Critics Choice“ asociacijos „Latino Cinema & Television“ šventę.


Jenna Ortega
Jenna Ortega
Vida Press


Paryžiaus mados savaitės šou metu aktorė pasipuošė nėriniuota Versace suknele, kuri


Jenna Ortega
Jenna Ortega
Vida Press


GETTY IMAGES Tie patys smailūs pompai dar kartą pasirodė 2022 m. MTV filmų ir TV apdovanojimuose su nepertraukiamu LBD.


Jenna Ortega
Jenna Ortega
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis