Kaip žinomos Lietuvos merginos derina vieną ryškiausių 2023 m. žiemos stiliaus atributų: teddytipo striukes bei paltus?

Vienas ryškiausių 2023 m. žiemos stiliaus atributų: „teddy“ tipo striukės bei paltai. Tai nepamainomi drabužiai šaltuoju metų sezonu, kuomet norisi jaukumo bei šilumos.

Jie ne tik puikiai šildo, bet taip pat atlieka ir estetinę funkciją - puošia įvaizdį, suteikia jam žaismingumo. Ne veltui šio stiliaus striukes įvertinusios ir Lietuvos stilingosios. Pasižvalgykime, kaip ir su kuo šio tipo striukes bei paltus derina žinomos lietuvaitės.


„Teddy“ stiliaus striukė ir masyvus šalikas


Nuomonės formuotoja Kamilė Dambrauskaitė teddytipo striukę derina prie masyvaus šaliko. Masyvūs šalikai - vieni madingiausių ateinančios žiemos aksesuarų, todėl priderinusi prie teddytipo striukės masyvų šaliką sukursi jaukiai žiemišką įvaizdį.


„Teddy“ stiliaus striukė ir odinės kelnės


Nuomonės formuotoja Gabrielė Gzimailaitė prie teddytipo striukės derina odines kelnes. Šie drabužiai puikiai papildo vienas kitą - odinės kelnės suteikia įvaizdžiui griežtumo, o minkšta, jauki striukė - švelnumo.


„Teddy“ stiliaus striukė ir šiltas megztinis


Jaukumo ir šilumos šaltuoju metų sezonu niekuomet nebus per daug! Tą žino nuomonės formuotoja Karolina Meschino, kuri „teddy“ stiliaus striukę derina prie megzto, šilto megztinio. Dvigubas jaukumo pliūpsnis!


„Teddy“ stiliaus striukė ir priderinta kepurė


Šalikai, kepurės, pirštinės ir kiti jaukumo įvaizdžiui priduodantys aksesuarai puikiai tinkami prie „teddy“ stiliaus striukės. Nuomonės formuotoja Inidė Jasnauskaitė jaukiąją striukę derina prie žiemiškos kepurės iš panašios medžiagos.

„Teddy“ stiliaus striukė ir masyvūs batai


„Teddy“ stiliaus striukė ir masyvūs batai - puikus derinys. Nuomonės formuotoja Justė Štakaitė populiariąją striukę derina su juodos spalvos masyviais batais su sagtimis, taip suteikdama įvaizdžiui išskirtinės dvasios.View this post on Instagram

A post shared by JUSTE STAKAITE (@justelel)
„Teddy“ stiliaus striukė ir džinsiniai motyvaiNuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė atrodo itin stilingai, pasirinkusi „teddy“ stiliaus striukę drauge su džinsiniu ansambliu. Spalvinės gamos darna ir harmonija!

„Teddy“ stiliaus striukė ir gyvatės odą imituojančios kelnės


 Gyvatės odą imituojančios kelnės - taip pat vienas stilingiausių šiandienos drabužių. Derinti šias kelnes prie jaukių paltų ar striukių - puikus pasirinkimas. Tą įrodo manekenės Almantės Pociūtės stiliaus pavyzdys.
View this post on Instagram

A post shared by Almantė Pociūtė (@madwish)„Teddy“ stiliaus striukė ir balti sportbačiai


Nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė jaukią, šviesią striukę derina prie sportbačių ir atrodo paprastai, tačiau stilingai. Toks derinys idealus aktyviam laisvalaikiui.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis