Anya Taylor-Joy prisipažino kentusi patyčias dėl savo išvaizdos: jas įveikti padėjo tėvai

Aktorė Anya Taylor-Joy ketvirtadienio „The Drew Barrymore Show“ serijoje sakė, kad augdama ne visada buvo gerbiama ir mylima dėl savo unikalios išvaizdos. 

„Man labai, labai pasisekė su tėvais, nes kai iš manęs tyčiojosi dėl mano išvaizdos, mano mama visada sakydavo, kad viskas visada praeis, o kažkada mano netobulumai virs tobulumais“, – laidoje sakė 26 metų „Karalienės gambito“ žvaigždė. „Tikrai turiu už tai labai pagirti savo mamą, nes buvo labai naudinga išgirsti tokius žodžius“, – tęsė aktorė.

Aktorė, kuri vasarą slapta ištekėjo už vaikino Malcolmo McRae, anksčiau kalbėjo apie savo izoliuotą vaikystę, sakydama, kad jos vieninteliai draugai buvo „Hario Poterio knygų veikėjai“. „Pirmuosius dvejus metus praleidau Anglijoje žaisdama rankomis plakimo žaidimus su augalais – jei pakankamai stipriai pliaukšteli, jie ploja atgal. Taip pat mokiausi skaityti“, – Taylor-Joy pasakojo praėjusiais metais apie persikėlimą iš Buenos Airių, Argentinos vaikystėje į Angliją.


Ji tęsė: „Tai buvo egzistavimas. Nebendravau su kitais vaikais. Tačiau akivaizdu, kad buvau labai normalus vaikas“, - sakė ji. Žvaigždė prisiminė, kad iš jos šaipėsi dėl plačiai išsiplėtusių akių ir labai baltos odos. 
Tačiau kai ji galiausiai įžengė į pramogų industriją, pagaliau pasijuto gerbiama. Nors jaunystėje aktorei buvo sunku užmegzti santykius, jai pagaliau pavyko susirasti savo partnerį. „Pagaliau radau žmogų, kuris mielai sėdės tyloje ir skaitys. Mums iš esmės 80 metų ir 7 metai tuo pačiu metu, ir tai tikrai gerai veikia“, – kovo mėnesį britų „Vogue“ kalbėjo ji. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis