Kontrastingas Milano mados savaitės svečių stilius: nuo šortukų iki... kailinių

Didžiųjų pasaulinio mados savaičių maratonui įsibėgėjus, viso pasaulio mados mylėtojų akys nukrypo į viena pagrindinių šios sferos sostinių - Milaną. Milane šiuo metu pristatomos būsimo 2023 m. pavasario mados kolekcijos.

Į mados sostine tituluojamą miestą šiomis dienomis susirinko daugybė stiliui neabejingų žmonių. Milano mados savaitė buvo atidaryta antradienį, o baigsis tik ateinantį pirmadienį. Saulėtas Italijos miesto gatves užplūdo autentišką stilių demonstruojanti madistų minia, kuri išsiskyrė itin žaismingu ir spalvingu stiliumi.


Tiesa, Milano gatvėse gausu kontrastingų stilių - kol tvyrant dvidešimt keturių laipsnių karščiui vieni madistai renkasi drabužius su trumpomis rankovėmis ar šortais, kiti demonstruoja šaltojo sezono madas ir vilki lietpalčius ar net kailinius.


Milano mados savaitės svečių stilius
Milano mados savaitės svečių stilius
Vida PressMilano mados savaitės svečių stilius
Milano mados savaitės svečių stilius
Vida PressKviestinių mados renginių svečių sąraše, kaip ir įprastai, buvo stiliaus kritikai, žurnalų redaktoriai, stilistai, tinklaraštininkai, lojalūs klientai ir, žinoma, pramogų pasaulio žvaigždės. Viename iš kolekcijos pristatymų pasirodė ir italų mados tinklaraštininkė Chiara Ferragni, kuri pasipuošė netikro kailio kailiniais.


Pasižvalgyki po Milano mados savaitės svečių stilių:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis