Išmaniojo telefono aksesuarai, kuriuos privalo turėti kiekviena stilinga mergina

Mūsų išmanieji telefonai yra mūsų dažniausiai naudojamas aksesuaras, tad kodėl gi šiam aksesuarui nesuteikus ypatingo šarmo?

2023 m. žinomi mados prekių ženklai padidino telefonų aksesuarų gamybą. Įvairiausi dėklai, originalaus dizaino krepšeliai ir prabangios grandinėlės – tai naujausi būdai, kaip telefoną paversti neatsiejama išvaizdos dalimi. Priimki darbinius skambučius, žvalgykis „Instagram“ ar sukurk stilingą „TikTok“ vaizdo įrašą, pasinaudojusi šiais madingais išmaniojo elementais.


„String Ting“


„String Ting“ yra naujas prekinis ženklas, kuris vis labiau populiarėja fashionistų gretose. Šio prekinio ženklo kūrėjams kilo mintis gaminti taip vadinamas telefono apyrankes su karoliukais. Karoliukais puoštos apyrankės ir madingi papuošalai šiais metais yra itin populiarūs, todėl natūralu, kad dėl „String Ting“ aksesuarų pasaulis tiesiog pašėlo. Daugybė įžymybių įsigijo „String Ting“ gaminių ir pozavo socialinėje medijoje. Raski tą, kuris geriausiai tave reprezentuoja, ir pritvirtink aksesuarą prie telefono dėklo, kad galėtum juo pasipuošti kiekvieną dieną.
Telefono krepšeliai


Ši nauja mini krepšelių tendencija suteikia telefonui madingus namus, kai kažkur keliaujama. Garsūs mados namai , tokie kaip „Chanel“, „Gucci“ ir „Louis Vuitton“, kuria nuostabaus žavesio telefonų krepšius, kurie aprangai suteikia ypatingo šarmo. Medžiagos, iš kurių gaminami telefoniniai įdėkliukai ar krepšeliai - itin įvairios: nuo odos iki tekstilės ar net šiaudinės medžiagos.


Telefonų grandinėlės


Jei esi užmarši, telefono grandinėlės užtikrins, kad tavo telefonas visuomet bus šalia. Šios grandinėlės lengvai sujungia telefono dėklą ir telefono krepšelį, kad būtų sukurtas stilingas hibridas, kuris suteiks gyvybės ir tavo aprangai. „Dior“ ir „Saint Laurent“ naudoja paprastą dizainą, kad sukurtų itin funkcionalų, tačiau akį traukiantį telefono priedą. 
Telefonų dėklai 


Telefono dėklai nėra naujas išradimas, tačiau šiuo metu yra tiek daug stilingų variacijų, kad pasižvalgyti tikrai naudinga. Štai keletas prekinių ženklų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.


Nuolat populiarūs „Wildflower“ dėklai yra itin populiarūs tarp pasaulinio garso žvaigždžių. Jų aksesuarus galima pamatyti visur, ypač Kendall ir Kylie Jenner rankose. „Baublebar“ yra plačiai žinomas dėl savo juvelyrinių dirbinių kolekcijos, tačiau jame taip pat yra žavių telefonų dėklų. Na, o „Maison de Sabré“ yra odinių gaminių prekės ženklas, susilaukęs pripažinimo dėl prašmatnaus, lengvai pritaikomo odinio telefono dėklo. Prie bet kurio natūralios odos dėklo galima pridėti savo vardą, inicialus ar mėgstamą žodį. Jei trokšti subtiliai prabangios išvaizdos - šis aksesuaras kaip tik tau.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis