Pajūryje vykusiame festivalyje „Karklė“ apsilankė ir žinomi Lietuvos žmonės: įvertink jų stilių

Žolinių savaitgalį Lietuvos pajūryje vykęs muzikos ir pramogų festivalis „Karklė“ sukvietė tūkstančius linksmybių ištroškusių žmonių. Į kelių dienų trukmės linksmybes pasinėrė tūkstančiai festivalininkų, pasipuošusių žaismingais festivalio deriniais.

2010 metais pradėtas organizuoti festivalis „Karklė“ daugeliui yra neatsiejama vasaros dalis. Tai vienintelis muzikos festivalis vykstantis Lietuvos pajūryje. Festivalis kasmet pritraukia ne tik žinomiausius Lietuvos ir užsienio atlikėjus, tačiau išskirtinį dėmesį skiria menui ir stengiasi sukurti unikalias patirtis festivalio lankytojams.


Šiais 2 metais festivalis „Karklė" vyks rugpjūčio 12-15 dienomis tradicinėje vietoje Karklėje, Klaipėdos rajone. Labiausiai nekantraujantiems festivalio vartai atsiverė jau penktadienio vakarą. Linksmybės vyko iki pat sekmadienio vėlyvo vakaro.


Pasilinksminti ir išgirsti mėgstamų muzikantų muzikos atvyko ir garsūs Lietuvos žmonės. Festivaliautojų minioje buvo galima išvysti ir nuomonės formuotojas Dalią Belickaitę, Indrę Stonkuvienę, aktorę Ingridą Voverytę bei kitas žinomas personas. Daugelis fetsivaliui pasirinko ryškią ir įsimintiną aprangą.


Kviečiame peržvelgti į festivalį susirinkusių garsių asmenų: modelių, krepšininkių, verslo vystytojų, trenerių bei kitų assenybių festivalio išvaizdos pasirinkimus.View this post on Instagram

A post shared by AGNĖ ČELIAUSKAITĖ 🦋 (@agnecelia)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis