Nuogumas - drąsus ir be galo stilingas aksesuaras (FOTO)

Patrumpintos palaidinės ar megztukai, kitaip tariant, vadinamieji crop top‘ai jau nieko nebestebina, visgi užleisti pozicijų stileivų širdyse ir spintose šie drabužėliai nežada, negana to – atsiranda vis naujų dizainerių pasiūlytų ir žvaigždžių pamėgtų būdų atidengti tai vieną, tai kitą kūno vietą išlaikant subtilumo ir stilingumo ribas bei padorų kiekį drabužių ant kūno. Tad kaipgi įvaldyti šią karštą „nuogos odos“ tendenciją?

Crop top

Pradėti lengviausia nuo paprasčiausio, priimtiniausio ir lengviausiai prijaukinamo patrumpintos palaidinės ar megztuko derinimo. Jokiu būdu negalvok, jog toks drabužis tinka tik itin lieknoms ar pilvo „grotelėmis“ besipuikuojančioms merginos. Renkantis patrumpintą viršutinio drabužio variantą reikėtų pirmiausia kritiškai įvertinti savo liemens sritį. Įžvelgi problemą ne itin stangrioje apatinėje pilvo dalyje? Ne bėda, rinkis aukštintu liemeniu kelnes ir palaidinę atidengiančią siaurą ruoželį virš kelnių juostos. Beje, įsitikink, jog džinsai tikrai tavo dydžio ir neveržia juosmens - ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl estetinių priežasčių, juk nutrintas ir raudonais ruožais nukankintas pilvas dar nepapuošė nė vienos.

„Crop topas“
„Crop topas“
Vida Press

Jeigu patrumpintos palaidinės jau kiek įkyrėjo, pagalvok ar tikrai išbandei visu galimus dėvėjimo variantus? Stilingai atrodysi derindama plėšytus džinsus su po jais dėvimomis stambaus tinklo pėdkėlnėmis bei leisdama šių viršui keliais centimetrais lenkti kelnių juosmenį. Arba aplink nuogą pilvą apsukusi stilingą dirželį. Tik būk atsargi, žaisdama su originaliais ir kūrybingais stiliaus sprendimais, akylai įvertink bendrą įvaizdžio siluetą, spalvinę kompoziciją ir elegancijos išlaikymo lygį. Pradžiai, bandydama šiuos sprendimus, pasikliauk klasikinės aprangos ir minėtųjų išdykėliškų detalių derinimu.

„Crop topas“
„Crop topas“
Vida Press

Pečiai

Pečius ir raktikaulius apnuoginantys drabužiai nuo seno buvo priskiriami vakarinei aprangai. Visgi dabar, jeigu ir reikia ką nors žinoti apie madą, tai faktą, jog griežtos ribos tarp vakarinės, sportinės ir klasikinės aprangos palengva nyksta ir kiekvieną mados sezoną pasitinkame vis laisvesnės bei drąsesnės – mažai teliko drabužių tinkančių tik konkrečiai gyvenimiškai situacijai ar atliekančių tik vieną vienintelę funkciją. Na gal, išskyrus naro kostiumą, tačiau žvelgiant į šiandienos realijas, nenustebtume jeigu ir tai greitai pasikeistų. Taigi, apnuoginti pečiai, kas, kaip ir su kuo? Pečius atidengiantys drabužiai tinka bet kokiai figūrai, ūgiui ar stiliui (beje, kriaušėms itin rekomenduojama, nes optiškai siaurina klubus ir nukreipia dėmesį į viršutinę kūno dalį) . Nebūk banali ir neporuok nuogų pečių drauge su mini sijonėliais. Atsimink garsųjį kontrasto principą – jeigu vienas drabužis itin moteriškas ir elegantiškas, jam į porą dailiausiai tiks grubesnis, „kietesnis“ ir griežtesnis apdaras.

Pečius apnuoginanti palaidinė
Pečius apnuoginanti palaidinė
Vida Press

Klubas

Tai tikriausiai karščiausia sezono naujiena. Atidengtas klubo kaulas, be abejonės sukels pačių įvairiausių nuomonių laviną bei piktų komentarų apie vėl akcentuojamą liekno kūno kultą ir t.t. Visgi mada yra mada ir ja piktintis – tas pats kas pykti ant nuolatos lietingos lietuviškos vasaros. Be to, tai tik viena iš daugybės tendencijų, tarp kurių yra ir aibė tokių, kurios be abejonės gerokai dailiau atrodo ant ne tokių kaulėtų figūrų. Klubo kaulo atidengimas buvo populiarus ir 90`aisis, o dabar ši tendencija, kiek pasikeitė. Jaunoji stiliaus ikona Bella Hadid laikoma šios tendencijos pradininke.

Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press

Taigi, ką daryti su tuo kaulu? Gali išbandyti paprastąjį būdą – pažemintu juosmeniu kelnes, dėvėk šiek tiek asimetriškai, kad atidengiamas būtų tik vienas šonas, palaidinę rinkis patrumpintą, arba normalaus ilgio. Tačiau nespjauk ir originalesnį variantą – pažeminto liemens kelnes (puikiai tiks tavo pamėgtieji boyfriend tipo džinsai) dėvėk ant stipriai priglundančio bodžio ir nesuk sau galvos jog kyšo kojų „iškirpimai“. Ar pasiruošusi tokiam subtilios „blogos mergaitės“ įvaizdžiui?

Apnuogintas klubas
Apnuogintas klubas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis