Stiliaus dvikova: Ashley Roberts, Kesha ar Isabella Gomez?

Pasaulio stileivos kasdien kruopščiai rūpinasi kiekviena savo garderobo detale, stengiasi žengti koja kojon su mada ir tikisi sulaukti jų stiliaus pripažinimo. Ta proga kasdien atrinksime stilingiausius tądien paparacių pričiuptus žmones ir lauksime tavo verdikto. Kas šiandien laimės stiliaus dvikovą?


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Kesha Rose Sebert (35 m.), labiau žinoma kaip Kesha – JAV dainininkė, reperė ir dainų autorė. Didžiausios sėkmės sulaukė 2009 m. išleidusi singlą „TiK ToK“. 2010 m. išleido debiutinį albumą „Animal“.


Kesha
Kesha
Vida Press


Isabella Gomez (24 m.) yra kolumbiečių kilmės amerikiečių aktorė, geriausiai žinoma dėl vaidmens filme „Viena diena vienu metu“. I. Gomez anksčiau atliko nedidelius vaidmenis filmuose „Moderni šeima“ ir „Matador“. Vėliau jai buvo paskirtas pagrindinis vaidmuo HBO Max filme „Klasės vadovas“, kurio premjera įvyko 2021 m. spalį. 


Isabella Gomez
Isabella Gomez
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis