Įžymybės skleidžia gluminančią tendenciją: išdrįs tikrai ne visos (FOTO)

Pramogų pasaulio favoritėms - Kendall Jenner ir Bellai Hadid - įtemptas metas, nes mados sostinėse vyksta 2017-2018 m. rudens ir žiemos kolekcijų pristatymai. Merginos skraido iš vieno miesto į kitą ir kaskart viešumoje pasirodo vilkėdamos šį tą intriguojančio.

Pastarasis manekenių pasirodymas sukėlė daug diskusijų. Ir viena, ir kita vilkėjo perregimas palaidines be jokio apatinio trikotažo. Atrodo, kad toks tiesmukas seksualumas tampa mados tendencija. Itin atvirus drabužėlius visai neseniai gerbėjams demonstravo ir kitos garsenybės: Rita Ora, Rihanna, Kylie Jenner, Kim Kardashian.

Vida Press nuotr.

Atvirai krūtinės merginos lyg ir nerodo - pridengia ar švarkeliu, ar aplikacijomis. Stilistinio varianto esmė yra tarpelis tarp krūtų, kuris truputuką bado akis ir glumina. Ar ne per vulgaru?

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on Jan 22, 2017 at 10:49am PST

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on Nov 5, 2016 at 8:45pm PDT

Perregimi drabužiai - viena prieštaringesnių 2017 m. pavasario ir vasaros tendencijų. Madingas bus ne tik permatomas juodas audinys, bet ir įvairūs nėriniai, romantiškos palaidinės ar sportiniai mažai ką tedengiantys marškinėliai. Nors dizaineriai vis dažniau manekenes rengia perregimais drabužiais be apatinio trikotažo, verčiau tokią tendenciją podiumui ir palik. Kasdienybėje pamiršta liemenėlė atrodys gana tiesmukai, o paslaptys traukia kur kas labiau nei atvirumai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis