„Gucci“ sukūrė naują bendrą kolekciją su atlikėju Harry Styles

Vakar Milane „Gucci“ kūrybos direktorius Alessandro Michele surengė spaudos konferenciją vintažinių drabužių parduotuvėje, kurioje pristatė naują kolekcija, pavadinta HA HA HA. Jis ją sukūrė kartu su popžvaigžde ir mados mūza Harry Styles.

25 aprangos derinių kolekcija yra drabužių, kuriuos mėgsta dėvėti tiek Harry, tiek pats Alessandro . Dizaineris teigė, kad jų bendradarbiavimas išaugo iš ilgus metus trukusių pokalbių telefonu per „WhatsApp“ ir prie vyno taurių tais retais atvejais, kai jie būna tame pačiame mieste.


„Gucci“ kūrybos direktorius teigė, kad kolekcija „pradėjo būti kažkas tikrai konkretaus gal prieš metus“. HA HA HA žymi giliausią iki šiol bendradarbiavimą tarp „Gucci“ ir atlikėjo. 28-erių atlikėjas dalyvavo „Gucci“ reklaminėse kampanijose ir dėvi šio prekinio ženklo drabužius.


Tačiau Harry nėra tik įžymybė su kontraktu: jo susižavėjimas Alessandro kūryba yra tikras. Kai jie susitiko, Harry buvo paauglys, ką tik palikęs „One Direction“ ir pradėjęs solinę karjerą, o Alessandro buvo ką tik perėmęs „Gucci“ vairą. „Mes užaugome kartu“, – sakė Alessandro.


.7-ojo dešimtmečio įkvėpti Alessandro siuvimo siluetai sudaro pagrindinį kolekcijos stuburą, o dailiai platėjančios kelnės - Harry stiliaus įkvėpimas. Na, o patys vyrai šią kolekciją pavadino kaip „asmeniška ir labai jaukia“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis